Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

En Hafif Valiz Henüz Doldurulmayan Mıdır?

12 Temmuz 2021
En Hafif Valiz Henüz Doldurulmayan Mıdır?

Herkes için tatile gitmek her ne kadar keyifli olsa da hafif valiz hazırlamadıysanız ekstra ağırlık ile uçağa teslim edileceği gerçeğiyle yüzleşmeye hazır olmanız gerekiyor.

Avustralyalı seyahat markası July, valiz ne kadar hafifse alınacak eşya o kadar çok olur felsefesiyle piyasaya sürdüğü Carry on Light koleksiyonunu satışa sundu. Bavulun salt ağırlığından kısan marka, bu sayede taşıyabileceğiniz kilogram miktarını yükseltiyor ve teknolojik bir dokunuş sayesinde, yok denecek ağırlıktaki bavul tasarımıyla seyahat nosyonuna pratik ve hafif valiz çözümü sağlıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle markette yerini alan çift tekerlekli el bagajları 100 günlük iade hakkıyla size teslim ediliyor.

July, Hafif Valiz
Hafif Valiz

Ayrıca İngilizce, Çince ve İspanyolca olarak, satın aldığınız tüm ürünlere baş harfinizi ekleyebiliyor ve bagajınızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

Valiz dışında dizüstü bilgisayar kılıfları, el çantaları, bez çantalar, sırt çantaları, telefon kılıfları ve yalıtımlı su şişeleri gibi seçeneklerle de beğeni kazanan July, minimalist çizgisi ve geniş ürün yelpazesiyle piyasayı fethetmeye hazırlanıyor.

Hafif Valiz, July
Hafif Valiz