Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Kullanım Sözleşmesi

Lütfen Saatolog’u kullanmadan önce aşağıdaki Kullanım Sözleşmesi’ni dikkatlice okuyunuz. Bu sözleşme, Saatolog.com.tr web sitesini ziyaret etmek ve kullanmak için geçerlidir. Bu siteyi kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

1. Site Kullanımı

1.1. Saatolog.com.tr web sitesini kullanarak, kullanıcı olarak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız.

1.2. Saatolog, bu web sitesini kullanımınızı herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

2. İçerik

2.1. Saatolog.com.tr’de bulunan tüm içerikler, genel bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Bu içeriklerde yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti verilmez.

2.2. Saatolog’un içeriği, değiştirme, güncelleme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Ancak, bu değişikliklerin belirli bir zamanda gerçekleşmesini garanti etmeyiz.

3. Fikri Mülkiyet Hakları

3.1. Saatolog.com.tr web sitesinde yer alan tüm içerikler (metinler, grafikler, logolar, görüntüler vb.), Saatolog’un mülkiyetindedir veya lisans alınarak kullanılmaktadır. Bu içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.

3.2. Kullanıcılar, Saatolog’un izni olmaksızın web sitesinde yer alan içerikleri kopyalama, değiştirme, dağıtma veya yayınlama gibi eylemleri gerçekleştiremezler.

4. Kullanıcı Sorumluluğu

4.1. Saatolog.com.tr web sitesini kullanırken, yasalara, düzenlemelere ve diğer tüm ilgili kurallara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.

4.2. Siteyi kullanırken, diğer kullanıcıların haklarını ihlal etmemek ve zarar vermemekle yükümlüsünüz.

5. Gizlilik Politikası

5.1. Saatolog’un gizlilik politikası, web sitesini ziyaret eden kullanıcıların kişisel verilerinin nasıl işlendiğini ve korunduğunu açıklar. Lütfen gizlilik politikamızı okuyunuz.

6. Değişiklikler

6.1. Saatolog, bu Kullanım Sözleşmesi’ni dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir değişiklik yapıldığında, güncellenmiş sözleşme burada yayınlanacak ve değişiklikler yürürlüğe girdiği tarihte geçerli olacaktır.

İletişim

Eğer Saatolog’un Kullanım Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bize iletin: bilgi@saatolog.com.tr

Son güncelleme tarihi: 29 Şubat 2024

Bizi takip edin