Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Cartier Clash [Un]limited ile Pırlantanın Sınırlarını Aşıyor

31 Ağustos 2021
Cartier Clash [Un]limited ile Pırlantanın Sınırlarını Aşıyor
Cartier’in yeni kapsül koleksiyonu Cartier Clash [Un]limited’ın köşeli ve asi tasarımlı mücevherlerini Lily Collins taşıyor.

Günümüz dünyasında sınırlar denildiğinde akla artık çizgiler değil, geçirgenlikler geliyor. Öyle ki mevcut tüm sınırlar, kimi zaman sokak stilinin lüksle bir araya getirildiği koleksiyonlarda, kimi zaman ise Cartier’nin yaptığı gibi bir mücevher koleksiyonuyla genişliyor. Fransız mücevher markasının yeni kapsül koleksiyonu Cartier Clash [Un]limited; asi, köşeli ve keskin tasarımlarıyla mücevherin geleneksel çizgilerine yeni bir soluk getiriyor.

Cartier Clash [Un]limited kapsül koleksiyonu, markanın Fransız estetiğinin geleneksel dokunuşlarını eksantrik formlarla bir araya getirdiği Cartier de Clash koleksiyonundaki takıları daha keskin ve asi formlarla gün yüzüne çıkardığı yeni bir kapsül koleksiyon. Koleksiyonun sivri ve hacimli formdaki takıları ilk bakışta göze çarpıyor. Cartier Clash [Un]limited, genel olarak siyah ve beyaz renklerin hakimiyetinde tasarlanmış; mücevher tasarımında geleneksel çizgiyi açan asi çizgiler ise kimi zaman eklenen mor dokunuşlar.

Cartier Clash [Un]limited

Kırmızı altından tasarlanan hasır bir bilezik, pırlanta ve oniksin bir araya geldiği tersine çevrilebilir bir picot bilezik ve XXL picot bir yüzük koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında.

Pırlanta, oniks ve ametistin ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonda çarpışan zıt geometrik çizgiler, hacimli formlarda vücut buluyor.

Asi koleksiyonu üzerinde taşıyan isim ise, son zamanlarda “Emily in Paris” dizisiyle (ikinci sezonu başlamak üzere!) adından söz ettiren Lily Collins.