Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Babalar Günü için Hediye Önerileri

12 Haziran 2024
Babalar Günü için Hediye Önerileri
Babalar Günü’ne unutulmaz bir hediye ile imza atmak istiyorsanız Saatolog editörlerinin Babalar Günü için hediye önerileri sizlerle.

Babalar Günü’nü bu sene 16 Haziran Pazar günü kutluyoruz. Mevsimin ılık bahar günlerinden yaza döndüğü bu güzel tarih, aynı zamanda uzun bir bayram tatilinin de ilk günlerine denk geliyor. Bu da demek oluyor ki, Babalar Günü deniz, kum ve güneş üçlüsüyle birlikte pek çoğumuzun içini ısıtacak. Babanızın yüzünü güldürmek için bu sıcak üçlüye zamansız bir hediye eklemeye ne dersiniz?

Teknoloji Meraklısı Babalar için

İçindeki keşif duygusu tükenmemiş, teknolojinin en son gelişmelerinden anbean haberdar olan babalar için seyir keyfini ikiye katlayacak dev bir ekran dikkatleri üzerine çekiyor. Anker’in taşınabilir projeksiyon aleti Nebula Mars 3, açık havada sinema keyfini yaz akşamlarına taşıyor. Kablosuz dış mekan projeksiyonu, 200 inç boyutu ile Netflix tarafından lisanslanan dünyanın ilk taşınabilir Google TV projeksiyon cihazı. Çift 8W Dolby Ses özelliğiyle sinema salonundaymış hissi veriyor.

Babalar Günü Için Hediye Önerileri
Babalar Günü Için Hediye Önerileri
Oyun Seven Babalar için

Siz de ilk oyun arkadaşı babası olanlardan mısınız? İlk adımlarımızı atarken elimizden tutan babalarımız, aynı zamanda pek çoğumuz için ilk oyun arkadaşı olmuştur. Oyuncu ruhunu kaybetmeyen babalar için Faces’ın üçlü ahşap ping pong seti, eğlenceyi günün her anına taşıyor. 2 raket, 1 adet top ve üç parçalı bir masa bölücüden oluşuyor. Rengarenk tasarımıyla da oyuna neşe katıyor.

Babalar Günü Için Hediye Önerileri
Stil Sahibi Babalar için

Kaliteli bir saat, şık bir kravat iğnesi ya da zamansız klasik bir gömlek. Babanız hafızanızda her zaman kendine has stiliyle canlanıyorsa şık bir Etro gömlek hediye seçenekleriniz arasında yer alabilir. Bizim tercihimiz işlemeli, klasik bir beyaz gömlekten yana. Ancak markanın farklı motiflerle işlenmiş onlarca modeline bakmamak işten değil!

Deniz – Kum – Güneş Aşığı Babalar için

Eğer babanız yazın ilk günleriyle birlikte deniz, kum ve güneş üçlüsünün keyfini sonuna kadar çıkaran yaz aşıklarındansa güzel bir hediye bulmaktan daha kolay ne olabilir ki? Klasik bir Ray-Ban gözlüğü, Prada balıkçı şapkası ya da terliği hediye sepetinizde yerini almaya hazır.

Sportif Babalar için

Tribünde birlikte heyecan içinde izlenen futbol maçları, şehrin en güzel kortlarında nefes nefese geçen tenis setleri ve çok daha fazlası… Aynı zamanda bir takım arkadaşı olan sportif ruhlu babalar için rahat ve şık bir spor çantası en kullanışlı hediyelerden.

Babalar Günü Için Hediye Önerileri
Entelektüel Babalar için

Okumayı sevenler babalar içinse çeşitli İstanbul tasvirleriyle İstanbul’un güzelliğini gözler önüne seren Göz Alabildiğine İstanbul: Beş Asırdan Manzaralar‘a seçkimizde yer veriyoruz. Ömer Koç’un önsözüyle açılan kitap, farklı yazarların katkılarıyla bir İstanbul panoraması sunuyor.

Babalar Günü Için Hediye Önerileri
Müzik Sever Babalar için

Ruhunun gıdası müzik olan babalar için hediye önerimiz oldukça nostaljik: Pikap! Halihazırda plaktan müzik dinlemeyi seven babalar için olduğu kadar yeni bir hobi edinmek isteyen babalara bir kitap hediye etmek keyifli bir yolculuğun başlangıcı olacaktır. Lenco’nun ahşap kutudaki pikabı, şıklığıyla da göz dolduruyor.

Babalar Günü Için Hediye Önerileri
Keyfine Düşkün Babalar için

Yorgunluk ve stres, modern yaşamın ve metropolün kaçınılmaz bir uzantısı. Bu Babalar Günü’nde babanıza bir yenilenme seansı sunmak istiyorsanız Mandarin Oriental Bosphorus’un spa deneyimlerine göz atabilirsiniz. Geleneksel Türk hamamı, de-stress masajı ve cilt bakımı The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus’un Babalar Günü’ne özel deneyimleri arasında. Boğaz kıyısında baştan ayağa bir yenilenme hiç fena olmasa gerek…

Babalar Günü Için Hediye Önerileri
Babalar Günü Için Hediye Önerileri
Viski Seven Babalar için

Hayat suyu ya da güneş ışığının sıvı hali, meraklısı için viskiyi anlatacak ne çok kelime var. Viski tüketmeyi seven bir babanız varsa Babalar Günü için pek çok hediye alternatifiniz var demektir. İlki bizden olsun; Saatolog’un geçtiğimiz yıllarda hazırladığı “Viski Kültürü” e-dergisi, viski tarihinde uzun bir yolculuğa çıkarak arşivlik bir dosya sunuyor. Gelelim diğer alternatife, Ralph Lauren’in polo oyuncularını tasvir ettiği viski kadehleri oldukça şık seçenek olarak listedeki yerini alıyor.

Babalar Günü Için Hediye Önerileri