Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

Yeni yılın gelmesine sayılı gün kaldı, pek çoğumuz yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamladı. Ancak yılbaşı programı için kararsız kalanlar, plan yapmayı son dakikaya bırakanlar için şehrin en gözde mekânlarının yılbaşı programlarını bir araya getiriyoruz.

Çırağan Palace Kempinski Istanbul

2024’e Çırağan Sarayı’nın Boğaz’a karşı ihtişamlı manzarasında girmek isteyenler için Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Balo Salonu’nda düzenlenecek Yılbaşı Gala Yemeği ile misafirlerini ağırlayacak. Şef Emre İnanır’ın tarifleriyle hazırlanacak menü, Osmanlı ve Türk mutfağının modern yorumlarıyla geliyor. Eğlence ise Çırağan Sarayı’nın bahçesindeki Le Fumoir’deki canlı müzikle devam edecek.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

Hilton Istanbul Bosphorus

1955’e uzanan köklü tarihiyle şehrin en gözde otellerinden Hilton Istanbul Bosphorus, 31 Aralık gecesinde Bosphorus Terrace restoranında, yılbaşı gecesine özel kokteyl ikramı ve sonrasında Hilton şeflerince hazırlanmış menüsüyle Gala Yemeği ile misafirlerini ağırlayacak. Boğaz manzarasını kucaklayan Veranda Terrace’ta ise gece boyunca sürecek DJ performansı ile canlı müzik yılbaşı gecesine eşlik edecek.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

Four Seasons Hotel Sultanahmet

Yeni yılı Tarihi Yarımada’da, geçmişi Bizans’a uzanan ikonik bir otelde kutlamak isteyenler için Four Seasons Hotel Sultanahmet, şehrin kalbinde “beş yıldızlı” bir alternatif. Otelin Sedef Balo Salonu’ndaki kutlamayla başlayacak yılbaşı gecesi Executive Chef Özgür Üstün’ün hazırladığı, Anadolu’nun kalbine doğru bir gastronomi yolculuğuna çıkaran altı aşamalı akşam yemeğiyle devam edecek.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

Swissôtel The Bosphorus

Alplerin ruhunu yansıtan bir dağ evinde yeni yıla girmeye ne dersiniz? Yılbaşı gecesi için bir İsviçre seyahati planlamamış olsanız da Swissôtel’in konsept mekânlarında İsviçre’de bir dağ evinde ya da Hint restoranında yeni seneyi karşılayabilirsiniz. Otelin bir yeni yıl klasiği haline gelen Sabrosa’da ise Su Soley Orkestrası geceye eşlik edecek.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

The Ritz-Carlton, Istanbul

Condé Nast Traveller’ın en iyileri arasında gösterilen The Ritz-Carlton, Istanbul, yılbaşı akşamına farklı ambiyanslardaki üç restoranı ile hazırlanıyor. Bu restoranlardan biri olan Nobu Istanbul, Şef Celestine Gaty’nin yorumuyla hazırlanan “New Year Omakase Dinner” menüsüyle misafirlerini ağırlayacak. Michelin listesinde yer alan restoranın Boğaz manzarasına gece boyunca canlı DJ performansı eşlik edecek.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

The Peninsula Istanbul

The Peninsula Istanbul 2024’ü, 20. yüzyılın başlarından kalma tarihi yolcu terminali binasının yüksek tavanlı ikonik mekânı The Lobby’de düzenlenecek Yılbaşı Gecesi Gala yemeği ve Boğaz manzarasıyla GALLADA ve Topside Bar’de özel menü ve eğlence seçenekleriyle karşılayacak.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

Raffles Istanbul

Raffles Istanbul’da yılbaşı gecesine ilk adım ismini yüzyılın yazarlarından esinle alan Writers Bar’daki imza kokteyllerle başlayacak. Yedi aşamalı yılbaşı menüsüne eşlik eden sınırsız premium yerel şarap çeşitleri ve iki aşamalı ana yemek ayrıcalığı sunan yılbaşı menüsü gecenin yıldızları arasında. Geceye Emir Ersoy Orkestrası’nın canlı performansı eşlik edecek.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

Mandarin Oriental Bosphorus

2024’ü Asya ve İtalyan mutfaklarından lezzetlerle karşılamak isterseniz Mandarin Oriental Bosphorus’taki Novikov yılbaşı menüsüyle sizleri bekliyor. “Hoş geldiniz” kokteyli ile açılan yılbaşı menüsü, sade ve baharatlı edamame, siyah trüflü deniz tarağı, trüflü kurutulmuş deniz levreği gibi lezzetlerle devam ediyor. Novikov şeflerinin hazırladığı özel menüde tatlı olarak gelen Rocher XL ve şans kurabiyeleri ise geceye eğlence katıyor.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları

Address Istanbul

Şehrin bir diğer mekânı Anadolu Yakası’ndan Address Istanbul. Otel 2024’ü, yeni yıla keyifli bir yılbaşı sofrasında girmek isteyenler için Yeni Yıl Gala Yemeği, gurme lezzetler ve 5 course seçenekli menüsü ile karşılıyor. Address Istanbul’un yeni yıl seçenekleri arasında Turkey Takeaway & Bottle of Wine ev paketi de yer alıyor. Otelin lezzetleri ile hazırlanan bu yılbaşı paketini 31 Aralık’tan üç gün önce sipariş edebilirsiniz.

Yıldızlı Otellerin Yılbaşı Programları
Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir