Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Saatolog Hediye Seçkisi 

11 Aralık 2023
Saatolog Hediye Seçkisi 

Geri sayım hız kesmeden devam ederken, alışveriş listesine eklenen hediye hatırlatmaları da birer birer artıyor. Malum, yeni yıla sevdiklerimizin yüzünü ve hatta belki de alacağımız minik bir hediyeyle kendi yüzümüzü güldürerek girmeyi hedefliyoruz. Saatolog editörlerinin “hediye” dendiğinde aklına gelen parçaları, yılbaşı ruhu ile bir araya getirerek sunuyoruz. 

Reflection Copenhagen – Bardak

İskandinav ülkelerinin tasarım estetiği, her nerede olursa olsun kendini hissettirmeyi ve rakiplerinden ayrışmayı başarıyor. Minimalist ve bir o kadar da pop duruşuyla dikkat çeken Reflections Copenhagen marka şampanya bardağı, yılbaşı gecesinde açılacak ve hatta hemen o an kullanılacak ilk hediyeniz olabilir mi?

Saatolog Hediye Seçkisi 
Saatolog Hediye Seçkisi 

Loewe – Kazak

2023 yılının en çok konuşulan markası olarak tescillenen Loewe’nin yılı kaparken lanse ettiği Suna Fujita iş birliği, yılbaşı için ideal hediye seçeneklerinden birini sunuyor. Alışılagelmiş yılbaşı ve kış desenleri, alışılmışım dışında Fujita çizimleriyle bir arada. Yeni yıla eğlenceli bir adım atarken, kıyafetinizin enerjisini yeni yılın tamamına taşımaya ne dersiniz?

Saatolog Hediye Seçkisi 
Saatolog Hediye Seçkisi 

Carolina Bucci – Kolye Ucu

Yeni yıla aşk dolu bir başlangıç, sevdiğinizi en çok mutlu edecek şey olabilir. Üstelik alacağı hediye, deyim yerindeyse bir sanat eseri, bir yatırım aracı olarak nitelenebilecek bir seçim ise… Mücevher denince akla gelen ilk isimlerden biri olan, eğlenceli tasarım diliyle aklımıza kazınan Carolina Bucci, yeni yılın ışıltılı tavrına, aşk dolu bir perspektiften bakıyor. 18 karat altın kalp kolye ucu, sevdiğinize vereceğiniz şahane bir hediye…

Saatolog Hediye Seçkisi 
Saatolog Hediye Seçkisi 

Burberry – Sıcak Su Torbası

Daniel Lee’nin direksiyona geçmesiyle birlikte Tisci sonrası köklerine geri dönen Burberry, Sonbahar/Kış 2023-24 koleksiyonunda sürpriz aksesuarlarla karşımızda. Bunlardan biri, belki de en ilgi çekici olanı, markanın alametifarikasını üzerinde taşıyan bir sıcak su torbası. Tasarım kaidesi haline gelen bu parça, sevdiğinizi sıcak tutacak bir hediye olmaya hazır.

Saatolog Hediye Seçkisi 
Saatolog Hediye Seçkisi 

L’Objet – Tuzluk Karabiberlik Seti

Yılbaşında sevdiklerinize sarılmak kadar içten, samimi ve doğal bir dürtü olamaz. Bu sevgi dolu kutlama hissiyatını, vereceğiniz hediyeye de yansıtmak isterseniz, L’Objet’nin Los Angeles menşeli Haas Brothers ile iş birliği sonucunda ortaya çıkan bu sevimli ikiliye göz atabilirsiniz. Porselen ve altın kaplama porselen iki parçadan oluşan set, yeni yılda ayrılmaz ikililer için ideal hediye.

Saatolog Hediye Seçkisi 
Saatolog Hediye Seçkisi 

Pineider – Dolma Kalem

Klasik ve zamansız parçalardan vazgeçmeyenler için, sadece yeni yılda değil, her zaman kullanılabilecek, kült bir hediye. Pineider Arco Firefox dolma kalem, adında geçen Firefox’un renklerinden ilhamla sedefli deseniyle buluşuyor. Dolma kalem ucunda ve kapak kısmındaki işlemeler, kalemi daha unutulmaz bir hediye kılıyor.

Saatolog Hediye Seçkisi 
Saatolog Hediye Seçkisi