Tamamen Elektrikli Scooter: BMW Motorrad CE 04

Tamamen Elektrikli Scooter: BMW Motorrad CE 04

Tamamen elektrikli yeni scooter BMW Motorrad CE 04, 2022’nin ilk çeyreğinde Türkiye’de yola çıkmaya hazırlanıyor.

Çevreci tasarımların modadan otomotive her alanda hızla kendine yer ediniyor olmasından ötürü çok mutluyuz. Özellikle bu tip tasarımlara bir de fütüristik tasarımın eklenmesiyle birlikte, söz konusu ürün her ne olursa olsun bakışları hemen cezbediyor. Ki bu durum bizim için de pekâlâ geçerli oluyor ve fütüristik tasarımının yanı sıra çevreci motoruyla yakın vakitte Türkiye’ye geleceğini öğrendiğimiz yeni scooter BMW CE 04’ü yazmak için hemen kolları sıvıyoruz.

Çevreci ve yüksek menzilli motoru sayesinde şehir içi kullanımda ideal bir sürüş deneyimi sunan BMW CE 04’ün 2022’nin ilk çeyreğinde Türkiye’de olması bekleniyor. Bu yeni model, bünyesinde barındırdığı yenilikçi teknolojilerle geleneksel motosiklet modellerinden ayrışıyor. Şehir içi iki tekerlekli motor kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanan BMW Motorrad CE 04’ün okur için en merak edilen noktalarından biri şarj dolumu olsa gerek. Motosikletin lityum-iyon pilleri gücünü BMW wallbox ile ev, iş yerleri yahut şarj dolum istasyonlarından alabiliyor. Tam doluma ulaşması ise 4 saat 20 dakika sürüyor.

Tamamen Elektrikli Scooter: BMW Motorrad CE 04

ECO, Rain, Road ve Dynamic adlı dört farklı sürüş moduyla sürüş deneyiminizi karakterize etmeniz mümkün. Sürüşün kişiselleştirilmesinin yanı sıra güvenlik önlemleri adına da eklemeler yapılmış: Ön tekerleğinde bulunan çift disk ve arka tekerlekteki tek disk sahip olduğu ABS fren sistemi sayesinde güvenli bir duruşu da beraberinde getiriyor.

Gelelim diğer teknolojik gelişmelere: 10.25 inç boyutundaki ekran sayesinde sürüş bilgileri ya da navigasyon takibi gibi özellikleri takip etmek kolaylaşıyor. LED teknolojisinin geldiği en son noktadan faydalanan motosiklet, gece sürüşlerinde güvenli seyahati sunmak adına kullandığı LED farlarla trafikte görünürlüğünü artırıyor. Motosikletin sürüş özelliğindeki kişiselleştirmeden bahsetmişken özel olarak geliştirilmiş LED farların “Hoş geldin” ve “Hoşça kal” animasyonlarıyla kullanıcısını karşılayıp uğurladığını da eklemeden bitirmeyelim.

Total
0
Paylaşımlar
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir