Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Rolex’in Oscar Çıkarması

12 Mart 2024
Rolex’in Oscar Çıkarması
2017’den bu yana Oscar Ödülleri’nin resmi partnerlerinden biri olan Rolex, Oscar için hazırladığı kısa filmin sonunda daha önce görülmemiş bir Day-Date ile karşımıza çıkıyor.

Oscar Ödülleri’nin partnerlerinden biri olan Rolex, bu sene peş peşe sekizinci defa törende boy gösterdi. Marka, adaylar ve sunucular sahneye çıkmadan önce bir toplanma noktası olarak tasarlanan Greenroom’a ev sahipliği yaptı. Doğadan ilhamla, sakinleştirici yeşil tonlarında tasarlanan Greenroom’un bu sene dünya yıldızları dışında bir misafiri daha vardı: Rolex Oyster Perpetual Day-Date 40 in Everose Gold.

Rolex
Rolex

Greenroom’da sergilenen yeni model, Rolex’in Oscar Ödülleri için hazırladığı videonun sonunda da saat severlerle buluştu. Markanın sitesinde saatin yeni bir model olduğuna, teknik özelliklerine ve ne zaman duyurulacağına dair herhangi bir resmi açıklama olmasa da videonun sonundaki saatin daha önce görülmemiş bir Day-Date olduğu dikkatli gözlerden kaçmadı.

Videodan gördüğümüz kadarıyla Oyster Perpetual Day-Date 40 in Everose Gold, modelin ikonik tarih ve gün göstergeleri, Roma rakamlarıyla tasarlanan gri bir kadrana sahip. Henüz sır perdesi kalkmayan yeni Day-Date, en az “Oppenheimer” kadar Oscar’a damgasını vurdu.