Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Raffles İstanbul’da Bir Yılbaşı Gecesi

28 Kasım 2023
Raffles İstanbul’da Bir Yılbaşı Gecesi

2024’ü nefis lezzetler, tadı damakta kalacak bir eğlence ve İstanbul’u kucaklayan enfes bir manzarada karşılamak isteyenler için Raffles İstanbul’un yılbaşını takvimini keşfediyoruz.

Her yeni sene, kusursuz bir karşılamayı hak ediyor. 2024 için geri sayım başlamış ve yılbaşı ruhu etrafımızı sarmışken 31 Aralık 2023’ü unutulmaz bir gece kılmak için hazırlıklara başladık bile. Yılbaşı gecesi için rotamızdaki adres ise İstanbul’u kucaklayan ışıltısıyla Raffles İstanbul.

Raffles İstanbul
İki aşamalı ana yemek menüsünde “Sous Vide” süt dana bonfile ve fırınlanmış Karadeniz kalkan balığı yer alıyor.

Hem yılbaşı gecesi hem de yeni yıl arifesi için festival tadında bir dolu program hazırlayan Raffles İstanbul, yeni yıla Raffles Teras’ta girmeye hazırlanıyor. 31 Aralık 2023 akşamına ilk adımını, edebi isimlerden esin alan Writers Bar’da imza kokteyllerle atacak Raffles İstanbul yılbaşı programı, “fine dining” tarzda kişiye özel servisle sunulacak yedi aşamalı yılbaşı menüsü ile devam edecek. Gece, Emir Ersoy Orkestrası’nın ezgileriyle taçlanacak. Yılbaşı yemeği sonrasında Writers Bar’daki parti ile yeni yıl kutlamaları hız kesmeden devam edecek.

Raffles İstanbul

Yeni yılın ilk gününe keyifli ve leziz başlangıç yapmak isteyenler içinse öğlen saatlerinde düzenlenecek Raffles Brunch ve canlı performansla eşlik edecek Ata Marin Band, Raffles İstanbul’un festive tadında geçecek yılbaşı etkinlikleri arasında. Yeni yıl programının yanı sıra 1-31 Aralık tarihlerinde otelin kalbi Lavinia’da sunulan Akşamüstü Çay Saati, her gün 14.00 – 18.00 arası festive’in gelenekselleşen tatlı ve tuzlu lezzetleriyle Raffles İstanbul misafirlerini ağırlayacak.

Raffles İstanbul’da Bir Yılbaşı Gecesi

Otelin “Raffles Deep Purification” konseptiyle ise festive ruhu yeni yılın ilk günlerine kadar uzuyor. 1 Aralık 2023 – 8 Ocak 2024 tarihleri arasında sunulan özel bakımlarla Raffles Spa’da yeni yıla tazelenmiş bir şekilde adım atabilir, geleneksel hamam bakımı, özel masaj ve cilt bakımı seçenekleriyle kendinizi yeni seneye hazırlayabilirsiniz.

Raffles İstanbul’da Bir Yılbaşı Gecesi
“Raffles Deep Purification”, sağlıklı ve zinde yaşamın olmazsa olmazı düzenli beslenmeyi de düşünerek sağlıklı bir menü ile hazırlanan öğle yemeği keyfi sunuyor.

Şehrin en ışıltılı gecelerinden birine imza atmaya hazırlanan Raffles İstanbul’un festive programını tüm detaylarıyla keşfetmek ve otelin şık tasarımlı odalarında yılbaşı gecesi için hazırlanan iki kişilik lüks konaklama detaylarını öğrenmek için bookus.istanbul@raffles.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.