Range Rover Evoque

Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Özel Jet Mi Taksi Mi?

17 Mart 2021
Özel Jet Mi Taksi Mi?
Tek tıkla sizi istediğiniz yere ışınlayacak özel jetlerle seyahat algısı tamamen değişiyor.

Havacılık, toplu taşımadan kişiye özel bir olgu halini aldığından beri, lüks detaylarla zenginleşmeye devam ediyor. Uçakla seyahat vakti zamanında lüks olarak görülürken, bugün taksi çağırma uygulamaları gibi, tek bir dokunuşla size özel olarak hizmet edebilecek özel bir jeti, istediğiniz tarihlere göre rezerve edebiliyorsunuz. Uber’in farklı ülkelerde helikopter çağırma uygulaması olduğunu hatırlatmak, havacılığın lüks ile paralel bir doğrultuda uzandığını anlatmak için yeterli olacaktır… 

Özel jet tasarımı konusunda rüştünü ispat eden isimlerden biri AirGo Design, sürdürülebilir tavrının yanı sıra, pek çok markayla bir araya gelerek tasarım konusunda dokunuşlarda bulunuyor. Markanın geliştirdiği yeni perspektif yani namı diğer Supernova ise, orta ve büyük ölçekli özel jetlerde her bir yolcu koltuğunu, kişiye özel bir alan haline getiriyor. Supernova uygulamasının prototipi, Gulfstream G280 üzerinde deneniyor. Bu minvalde, G280’in standartlaşmış 8, 9 ya da 10 kişilik oturma takımı, isteğe bağlı olarak birer yatağa, yaşam alanına ve en nihayetinde konfora dönüşüyor. 

Özel Jetler
Özel Jet

Airgo’nun dikkat çektiği en önemli noktalardan biri olan özel jetlerdeki kullanım alanının verimliliği, istenildiği taktirde birer yatağa dönüşebilen bu konfigürasyon ile maksimize ediliyor. Yolcu kapasitesinde herhangi bir değişiklik olmadan, sunulan lüks algısını perçinleyen Supernova, seyahat algınızı yeniden şekillendirmek üzere.