Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Messika Move ile Deri Değiştiriyor

20 Mayıs 2021
Messika Move ile Deri Değiştiriyor
2005’ten bu yana değerli mücevherleri günlük stile taşıyan Messika Paris, şimdi de Messika Move koleksiyonunu ilk kez deri kullanarak tasarladığı uniseks bilekliklerle genişletiyor.

Erkek arkadaşlarımızın geniş kazaklarını ya da bol sweatshirt’lerini ödünç almaya bayıldığımız bir gerçek; peki, bu paydaşlığı biraz daha lüks hale getirmeye ne dersiniz? Messika Paris, ikonik Move koleksiyonunu, hem kadınlara hem de erkeklere hitap edecek yeni bileklikler ekleyerek genişletiyor. Ağırlıklı olarak pırlanta ve altının kullanıldığı My Move’un tek yeniliği uniseks olması değil, bir başka yenilik olarak koleksiyondaki bileklikler deriyle tasarlanmış. Böylece, markanın on altı yıllık tarihinde deri, mücevher tasarımında ilk kez kullanılmış oluyor.

Messika Move Kolleksiyonundan
Messika Move koleksiyonundan

Tasarımıcı Valèria Messika’nın “kadınlar için, erkekler için, en nihayetinde hepimiz için” diyerek tasarladığı bu uniseks ve rengârenk bilekliklerle birlikte 300’ü aşkın kombinasyon imkânı sunuluyor. Deri bileklikler; mat veya parlak cila, pave tasarım, altın ya da titanyum seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca, kişisel tercihinize göre özelleştirme olanağı da mümkün. Move Koleksiyonu’nun renk yelpazesi beş ana grupta bir araya getirilmiş.

Meyve Bahçeleri

Kiraz kırmızısı ve portakal rengindeki My Move bileklikler, pave pırlantalı yahut sade seçeneklerle sunuluyor. Deri kayışın ve Move motifin birbirinden ayrılabilmesi sayesinde mücevherler, çok yönlü kullanabiliyor ve kişiselleştirilmeleri de mümkün.

Messika Move Koleksiyonundan
Messika Move koleksiyonundan

Pastel Tonlar

Hem kadınlar hem de erkekler için klasik olan pastel tonlarına geçtiğimiz vakit ise bej, boz kahve veya çikolata kahve renklerinde sunulan, sofistike tonlara sahip derilerle karşılaşıyoruz.

Messika Move Ile Deri Değiştiriyor
Messika Move

Yeşil Işıklar

Bu gruptaki bileklikler, çarpıcı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Venedik sarısı, zümrüt yeşili ve beyazdan oluşan renk paleti, her tarza parıltı ve rahat bir dokunuş katmanın bir yolu.

Messika Move Ile Deri Değiştiriyor
Messika Move koleksiyonundan

Mavi Gökyüzü

Lacivert, indigo ve turkuaz renkleriyle sunulan My Love bileklikleri, mevsimsel kullanıma oldukça uygun. Bilekliklerin mavi renkteki minimalist tasarımları, her zaman yazı hissettiriyor.

Messika Move Ile Deri Değiştiriyor
Messika Move koleksiyonundan

Pembe Bulutlar

Fuşya ve toz pembe rengindeki My Love bileklikleri ise zarif karakterleri ve ışıltılarıyla tüm kombinleri tamamlayacak türden. Deri bileklikler ve karıştırıp eşleştirebileceğiniz titanyum veya altın motiflerle zarif ve feminen dokunuşlar yaratmak da mümkün.

Messika Move Ile Deri Değiştiriyor
Messika Move