Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Art Show: Galeriler Buluşması Başlıyor

21 Şubat 2024
Art Show: Galeriler Buluşması Başlıyor
24 çağdaş sanat galerisinin bir araya geldiği Art Show, 21 – 25 Şubat tarihleri arasında The Ritz-Carlton Residence’da gerçekleşiyor.

Şehrin kültür sanat atmosferine yeni bir soluk getiren Art Show: Galeriler Buluşması, 21 Şubat’ta kapılarını açıyor. 25 Şubat’a kadar devam edecek etkinlikte 24 çağdaş sanat galerisi bir araya gelerek dayanışma odaklı bir sergileme modeli sunacak. Art Show: Galeriler Buluşması kapsamında sergi, dinamik bir program ve konuşma serileriyle izleyici, sanat profesyonelleri ve kültür sanat aktörleriyle yoğun ve verimli bir sanat diyaloğunun kurulması hedefleniyor.

Ambidexter, Anna Laudel, Art On İstanbul, artSümer, Bosfor, BüroSARIGEDİK, C.A.M Galeri, Ferda Art Platform, Galeri 77, Galeri Nev İstanbul, GALERIST, KAIROS, Martch Art Project, MERKUR, Öktem Aykut, PG Art Gallery, Pilot, Pi Artworks, PILEVNELI, Rıdvan Kuday Gallery, Sanatorium, THE PILL, Versus Art Project, x-ist galerilerinin katılacağı Art Show: Galeriler Buluşması ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Art Show

İBB Kültür AŞ’nin iletişim desteği, Bilgili Holding’in ana sponsorluğunda ve Yapı Kredi Özel Bankacılık’ın kurumsal sponsorluğunda gerçekleşen serginin mimari tasarımı Emre Arolat (EAA) ve Murat Tabanlıoğlu (TA) birlikte üstleniyor.

Ziyaret Günleri ve Saatleri: 

21-23 Şubat: 12.00-20.00 
24 Şubat: 11.00-20.00 
25 Şubat Pazar: 11.00-18.00