Tüm Yenilikleriyle iPad Pro

Apple, bugüne kadar üretilmiş en güçlü ve gelişmiş iPad modelini tanıttı: iPad Pro…

Apple’ın bugün duyurduğu yenilikler, teknolojik gelişmelerinin yanı sıra epeyce renkli ve göz alıcıydılar. iPad Pro da bu yeni modellerden birisi, fakat sanıyoruz ki en sade ve şık olanı… Aynı zamanda da bugüne kadar üretilmiş en güçlü ve gelişmiş iPad modeli olma özelliğine sahip. M1 çip, aşırı hızlı 5G ve 12.9 inç Liquid Retina XDR ekran iPad Pro’yu ileriye taşıyan özelliklerden bazıları.

M1 çip sayesinde iPad Pro, kendi türünün en hızlı modeli oluyor. Liquid Retina XDR ™ ekran sayesinde ise en zorlu HDR iş akışlarına daha gerçekçi ayrıntılarla çarpıcı bir görsel deneyim sunabiliyor. 5G özelliğiyle de hareket halindeyken daha hızlı kablosuz bağlantı sağlanıyor; cihaza entegre edilecek yüksek hızlı aksesuarlar için profesyonel düzeyde işlem hacmi sağlamak için Thunderbolt desteği içeriyor.

Ayrıca tamamen yeni oldukça geniş bir ön kamera, kullanıcıları daha kaliteli video görüşmeleri için otomatik olarak mükemmel çerçevede tutan yeni bir özellik olan Center Stage™’i etkinleştiriyor.

iPad Pro’nun kasası yüzde yüz geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilmiş; hoparlörler ve kasadaki mıknatıslar da tamamen geri dönüştürülmüş toprak elementlerinden yapılmış. Ambalajında ise sorumlu bir şekilde üretilen ormanlardan gelen ağaç lifleri kullanılmış. iPad Pro, 30 Nisan’dan itibaren markanın websitesinden sipariş edilebilecek; satışlar ise mayısın ortasından sonra başlayacak.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir