Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Fendi İmzalı Malaga Sahili

18 Temmuz 2023
Fendi İmzalı Malaga Sahili

Lüks moda markalarının deneyim odaklı yaşam stili stratejileri, sıcak hava dalgasını hissetmeye başladığımız günden beri yükselerek devam ediyor. Yaz aylarının en uğrak destinasyonlarını gözüne kestiren maison’lar, sundukları yaşam stilini sahil şeridine entegre ediyor. D vitamini aldığınız şezlongunuz, gardırobunuzda yer verdiğiniz monogram ile donatılsın istiyorsanız, Fendi’nin yeni plajına, Puente Romano Beach Resort’a göz atmalısınız.

Malaga’daki tesisin Chiringuito Beach Club’ı, moda evinin ikonik koleksiyonlarındaki eğlenceli ve alışılagelmedik renkler, desenler ve sembollerle yeniden tasarlandı.

Fendi İmzalı Malaga Sahili
Fendi İmzalı Malaga Sahili

‘Fendi for Puente Romano Beach Resort’ Maison’un 2023 SS Astrology Kapsül Koleksiyonu’nu vurgularken, her masada Fendi logolu kırmızı ve beyaz çizgili servis altlıklarına Zodyak sembollü sofra takımları eşlik ediyor.

Şezlong minderlerinden havlulara kadar Fendi’nin sarıp sarmaladığı Chiringuito, aynı zamanda tatil için gelenlere bir pop-up mağazayla selam veriyor. Astrology koleksiyonunun temel öğelerinin bulunduğu mağaza, görünümünü yine Fendi’yle tamamlamak isteyen tatil severler için gerçek bir fırsat.

Örneklerine rastlamaya başladığımız bu yeni konsept “beach”lerin bir benzerini deneyimlemek isterseniz İspanya’ya gitmek yerine Bodrum’daki Mandarin Oriental’i ziyaret edebilir ve Louis Vuitton “By The Pool” ilhamıyla tasarlanan Blue Beach’te keyifli vakit geçirebilirsiniz. Daha uzak bir destinasyonda benzer bir deneyim yaşamak isteyenler için Off-White ve Jacquemus’ün beach konseptleri de tatil rotalarında yerini aldı.