Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Dior’dan Paris’in Ünlü Otelinde Yeni Bir Spa

31 Ekim 2023
Dior’dan Paris’in Ünlü Otelinde Yeni Bir Spa

Güneyde, deniz kıyısında ve güneşli günlerde geçecek yaz tatillerini geride bıraktığımız şu günlerde kendinizi yenilemek için bir kaçış noktası arıyorsanız Dior’in Paris’teki Hôtel Plaza Athénée’de açtığı yeni spa’sı tam size göre.

Her bir penceresindeki kırmızı tenteleriyle Hôtel Plaza Athénée, şehrin içinde fakat şehrin kalabalığını ve stresini dışında tutmayı başaran bir Paris ikonu. Kırmızı kamelyalar altındaki bahçesi, Eyfel Kulesi’ni odalara dolduran manzarası, The Alain Ducasse restoranı Hôtel Plaza Athénée denilince ilk akla gelenlerden. Ve tabii Dior’un 2008’de kapılarını açtığı spa da otelin vazgeçilmezleri arasında.

Hôtel Plaza Athénée

Otelin mimarisinden esinlenerek ahşap, taş ve doğal malzemelerle tasarlanan sıcak ve dingin atmosferiyle Dior spa’sı, şehrin stresinden uzakta lüks bir kaçış noktası olarak hizmet veriyor. Geçtiğimiz günlerde yenilenen spa, vücudun ritimlerini yeniden senkronize etmek ve enerjiyi geri kazandırmak için güneş ışığını yeniden üretebilen bir tavana sahip ışık terapisinden esinlenen bir tedavi odası olan Dior Light Suit’e ev sahipliği yapıyor.

Hôtel Plaza Athénée

Dior Privé Sur Demande gibi yeni bakımlar ve deneyimler sunan Dior Light Suite’in ışık terapisinden esinlenen duvarları Paris’te ilk defa bir otelde bulunuyor. Spa’da, yaklaşık 105 dakika süren masajlar ile bütünsel sağlığa yüksek teknolojinin entegre edildiği tedavilerle yaklaşılıyor.