Cilt Işıltını Ortaya Çıkartmak İçin Yeni Bir Marka: gelee

Alen Beauty, ilk prestijli cilt bakım markası gelee’yi geçtiğimiz günlerde duyurdu.

Mevsim geçişlerinde yalnız gardıroplarımızı değil, küçük oyuncu değişiklikleriyle cilt bakım rutinimizdeki ürünleri de yeniliyoruz. Cildin nem dengesini sağlamak, kuruluğun önüne geçmek, yazın artan güneş lekeleriyle savaşmak bu rutinin başlıca adımlarından. Yeni bir cilt bakım rutini oluşturduğumuz bu sıralarda karşımıza çıkan en yeni markalardan biri ise gelee.

“gelee ile ışıltını ortaya çıkart!” sloganıyla yolculuğa çıkan gelee, Alen Beauty’nin ilk cilt bakım markası. Markanın bu yolculuktaki ilham kaynakları arasında ise meyveler ve cilde iyi gelecek aktif maddeler var. Baştan sona etik, temiz içeriğe sahip, vegan, hayvan ve çevre dostu olan gelee ürünleri aynı zamanda yerli üretimi de destekliyor. Markanın ürün portföyünde şu an dört çeşit bakım serumu yer alıyor.

Markanın diğer iki serumundan Brightening Serum’un özelliği formülündeki C vitamini ile renk eşitsizlikleri ve güneş lekelenmelerine etki etmek iken Pore Thigtening & Anti Blemish Serum ise niasinamid içeriğiyle nem kaybını minimuma indirirken cilde canlı ve parlak bir görünüm kazandırmayı amaçlıyor.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir