Apple’ın Yeni Rengârenk iMac’i

Apple’ın yeni iMac’leri renkli ve ışıltılı tasarımlar, çığır açan M1 çip ve 4.5K retina ekranıyla meraklılarının beğenisine sunuldu.

Apple’ın yenilikleri, renk ve ışıltılar saçmaya devam ediyor. Yeni tanıtılan iMac modelleri, ikonik renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Bu iMac modellerinde şimdiye kadar bir Mac’te görülen en iyi kamera, mikrofon ve hoparlörler bulunuyor. Bunların yanı sıra ilk defa bir Mac, Touch ID ile sunuluyor. M1 çip sayesinde modeller çok daha yoğun ve dikkat çeken bir şekilde tasarlanmış. 11,5 kalınlığındaki tasarımı, güçlü performans ve pratikte kaybolan çarpıcı bir yan profil sunuyor. Modellerin renk seçenekleri geniş bir yelpazede tutulmuş. 4.5 K retina ekran ile parlak ve canlı bir izleme deneyimi sunuluyor.

Yeni iMac, macOS Big Sur deneyimiyle geliyor. MacOS Big Sur, Safari, mesajlar ve haritalar gibi önemli uygulamalarda gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Ekstradan iki USB-C bağlantı girişiyle de başka cihazlarla erişimi kolaylaştırıyor.

Hoparlörler, fan motoru ve güç konektöründeki mıknatıslar yüzde yüz geri dönüştürülmüş nadir toprak elementlerinden yapılmış ve zararlı maddeler içermemekte. 30 Nisan’dan itibaren sipariş edilebilecek iMac, mayısın ortasından sonra satışa hazır olacak.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir