Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Weber’den Taşınabilir Barbekü

21 Haziran 2021
Weber’den Taşınabilir Barbekü

Weber’in taşınabilir yeni barbeküsü, keyifli yolculuklarınıza lezzet katıyor.

Nihayet bahçelerde ya da teraslarımızda keyifli akşam sofralarının kurulacağı, sevdiklerimiz için pişirdiğimiz yemeklerle kendimizi iyi birer aşçı gibi hissedeceğimiz aylara gelmiş bulunuyoruz. Kalabalık sofralara hasret kalmışken böylesi akşam yemekleri hazırlamaktan ne kadar heyecan duyacağımızı tahmin etmek güç değil. Gelin bu sofraları, bahçelerin ve terasların bir adım daha dışına taşıyalım ve şehrin kalabalığından uzaklaştığınız, oksijeni bolca olan bir kamp alanında kuralım. Eğer bu ziyafetin bir parçasına barbekü zevkini dahil etmek istiyorsanız hiç endişeniz olmasın, Weber’in yeni portatif barbeküsü size eşlik edecek.

Weber Traveler Grill, bir yolculuktan diğerine koşan ve bu yolculuklar sırasında lezzetli yemekler yemeyi sevenler için ideal bir barbekü.”

Jennifer Bonuso, Weber Başkan Yardımcısı

Weber’in Traveler Grill adını verdiği yeni barbeküsü, kamp yolculuklarını ve açık havada piknikleri sevenler için tasarlanmış. Taşınabilir olduğu için markanın diğer barbekülerine göre tasarım açısından daha farklı, fakat bu ona şıklığından pek bir şey kaybettirmemiş. Katlanabilir barbeküyü otomobil bagajında taşımak mümkün oluyor. Her türlü arazide ve hava koşulunda kolayca taşınmasını sağlayacak lastik tekerlekler de barbeküye eklenmiş. Açıklamasında, bir elinizde biranızı tutarken diğer elinizle barbeküyü rahatlıkla açıp kurabileceğiniz yazıyor.

Barbekü, pişirilecek et için büyük ve eşit ısı dağılımı sağlayan demir pişirme ızgara ve daha uzun süre ısı tutması için de porselen kapakla üretilmiş. Weber, tek bir pişirimde arkadaşlarınız için 15 burger ya da 20 sosisli hazırlayabileceğinizi söylüyor. Her ne kadar marka bunu eklememiş olsa da ızgaranın 815 cm’lik geniş alanı vejetaryen dostlarınız için de epeyce sebze barındırabilir gibi duruyor. Barbekünün tek bir gaz bidonuyla yaklaşık iki saatlik pişirme yapılabiliyor.

Weber’den Taşınabilir Barbekü
Weber’den Taşınabilir Barbekü
Weber’den Taşınabilir Barbekü
Weber’den Taşınabilir Barbekü