Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Satıyorum, Sat-tım: Bir Müzayede Filmi Eşliğinde Church’s 2021 Erkek Sonbahar – Kış Koleksiyonu

18 Mart 2021
Satıyorum, Sat-tım: Bir Müzayede Filmi Eşliğinde Church’s 2021 Erkek Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Hareket edeceğiniz yol, ayakkabılarınız tarafından belirlenir. “

Christian Louboutin

Efsanevi İngiliz ayakkabı üreticisi Church’s 2021 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu British Müzayede Evi’nde geçen bir kısa filmle tanıttı. “The Auction” adlı kısa filmde önce değerli antikalar, daha sonra da Church’s ayakkabıları seçkisi satışa sunulurken bu ayakkabıların en az diğer objeler kadar değerli olduğu fikri eşlik ediyor bize.

Church’s markası, 1873’te Nothampton’da küçük bir atölyede kurulmuş, geleneksel İngiliz üretim teknikleriyle yüksek kalitede ürettiği klasik ve el yapımı ayakkabılar onu global bir marka haline getirmişti. Öyle ki, bir Church’s ayakkabının (Northampton’daki tarihi fabrikadaki) üretimi 8-10 hafta sürüyor.

“The Auction” kısa filmiyle tanıtılan 2021 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda ise başta hafif tabanlı yapılarıyla bilinen Shannon T ve yeni bağcıklı mokasen Glenfield dikkatleri üzerine çekiyor. Church’s‘ün ikonik Chelsea botları da yenilenmiş haliyle koleksiyonda yer alıyor; Amberley adı verilen bu botlar, daha yuvarlatılmış bir burna sahip.

Bu Görsel Boş Bir Alt Niteliğe Sahip; Dosya Adı Image-59.Png

Elbette ki, İngiliz tarzından esintilerin olmadığı bir Church’s koleksiyonu düşünmek mümkün değil. İngiliz ruhunu görmek için yeni tasarlanan askeri bot Gray‘e ve desert bot Ryder‘a bir göz atabilirsiniz. Ayrıca, sezonun klasik stilini tamamlayan kauçuk kalın tabanlı ve bağcıklı spor ayakkabılar da koleksiyonun öne çıkanları arasında. Ancak belirtelim; ayakkabılar için son çekiç darbesi henüz vurulmadı: Yeni koleksiyonu Church’s mağazalarından ve markanın internet sitesinden satın almak için haziran ayını beklememiz gerekecek.