Montblanc’ın Ekstrem Tavrı

Alman markasının imza koleksiyonlarından Montblanc Extreme, iş yaşamına şıklık katmak için deri değiştiriyor.

“Small leather goods” segmentindeki parçalarıyla, çantadan cüzdana deri kullanımında hatırı sayılır bir yere sahip olan Montblanc, Extreme 3.0 koleksiyonuyla iş hayatının pratikliğe dayalı uzun günleri için deri değiştiriyor.

Şehir hayatının yoğun temposu ve koşuşturmalı iş yaşamı için pratik, işlevsel ve şık kodlarla tasarlanan Extreme koleksiyonunun yeni yüzü Extreme 3.0, yeni derisi ve stiliyle ortaya çıkıyor. Bu yenilenen derinin çizgilerinde 1920’li yıllarda Montblanc reklamlarını tasarlayan kadın illüstratör Grete Gross’un mirasını taşıyor. Extreme 3.0’daki yeni parçalar, Gross’un çizgilerinden ve Bauhaus akımından ilhamla tasarlamış.

Koleksiyonun üretim aşamasında doğa da düşünülerek karbondioksit nötr tabaklama işleminden elde edilen deri ve geri dönüştürülmüş liflerden yapılmış astar kullanılmış. Markanın sanat direktörü Marco Tomasetta, Extreme 3.0’ın Montblanc’ın çarpıcı tasarım geleneğine selam veren ve aynı zamanda çevresel ayak izini en aza indirmeye odaklanan yeni nesil bir Montblanc koleksiyonu olduğunu söylüyor.

Montblanc siyahı ve İngiliz yeşilinin hakimiyetindeki koleksiyon, siyah metal aksesuarlarla bir araya getirilerek iş yaşamına şık bir dokunuş katıyor. Bu şık dokunuş uzun iş seyahatlerinde yanınıza alabileceğiniz kullanışlı sırt çantalarına da yansıyor. Montblanc Extreme 3.0’ı, temmuz ayı itibarıyla Montblanc butiklerinde ve markanın websitesinde bulabilirsiniz.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir