Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

iPhone’un En Sıcak Rengi: Mor iPhone 12 ve iPhone 12 Mini

21 Nisan 2021
iPhone’un En Sıcak Rengi: Mor iPhone 12 ve iPhone 12 Mini

Apple, geçtiğimiz saatlerde çarpıcı bir mor renge sahip yeni iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modellerini duyurdu.

iPhone, nasıl bir tasarımla gelirse gelsin almak için sabırsızlanacağımız ve doğrudan özelliklerine bakmaya koşacağımız bir gerçek, fakat bu tasarımına gönlünüzü kaptıracağınıza dair hiç şüphemiz yok. Yeni bir dış görünüş, geliştirilmiş çift kamera sistemi, Super Retina XDR ekran, A14 Bionic ve 5G bugün duyurulan iPhone 12 ve iPhone 12 Mini’nin özelliklerinden bazıları. Modelin düz alüminyum kenarları, mor rengin kusursuzca işlendiği hassas arka cama mükemmel bir uyum sağlamış. Her iki model de geliştirilmiş çift kamera sistemine sahip. A14 Bionic ™ sayesinde de pil ömrü en verimli şekilde yönetiliyor. Bunların yanı sıra en etkin 5G deneyimi sunulurken MagSafe® ile yüksek güçlü kablosuz şarj olanağı da sunuluyor.

Iphone’un En Sıcak Rengi: Mor Iphone 12 Ve Iphone 12 Mini
Iphone’un En Sıcak Rengi: Mor Iphone 12 Ve Iphone 12 Mini

İPhone 12 ve iPhone 12 Mini’nin göz alıcı mor renginden bahsetmiştik, modeller için ön siparişlerin 23 Nisan’da alınmaya başlanması da iPhone hayranlarını sevindirecek bir haber. İki model de 30 Nisan’dan itibaren satışa çıkıyor olacak.

Haberi bitirmeden önce iPhone 12 modellerinin kamera, Taptic Engine®, MagSafe ve Apple’ın MagSafe aksesuarları dahil tüm mıknatıslarda yüzde 100 geri dönüştürülmüş nadir toprak elementleri kullanılarak üretildiğini de belirtmeliyiz.