Range Rover Evoque

Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Huzur da Artık Ayağınıza Geliyor

13 Şubat 2021
Huzur da Artık Ayağınıza Geliyor

Günümüzde market alışverişinden mücevher alışverişine kadar her şey kapımıza kadar gelirken en çok özlediğiniz aktivite ne oldu? Sinemaya gitmenin alternatifi dijital platformlar, tiyatronun alternatifi online oyunlar olurken peki ya gerçek huzurun kapısı kendinize ayırdığınız zamana ne oldu? Yaşam alanımız, her türlü aktiviteyi gerçekleştirdiğimiz alana dönüşünce, kişinin kendine ayırdığı zaman büküldü, rutinler değişti. Wellness anlayışı da bununla birlikte bir evrim geçirdi.

Her ne kadar evin içinde olsak da masajlara ara verildi, sauna ise koca bir hayale dönüştü. Evet belki durum bundan ibaret ama içerisinde bulunduğumuz şartlara ayak uydurmak artık neredeyse her markanın yeni gayesi halini aldı. Hal böyle olunca hem sauna keyfini kişiselleştirebileceğiniz hem de bunu canınız nerede isterse orada yapabileceğiniz bir deneyimle karşı karşıyasınız.

Huzur Da Artık Ayağınıza Geliyor
Huzur Da Artık Ayağınıza Geliyor

Açık hava konutlarının bir numaralı ismi Backcountry Hut Company bu fırsatı da tıpkı market alışverişi gibi ayağınıza getiriyor. İskandinav kültüründen ilham alarak tasarlayıp piyasaya sürdükleri System S Sauna ile ister arka bahçenize isterseniz bir ormanın ortasına saunanızı yerleştirmek artık çok kolay.

En zorlu hava koşullarına dayanıklı olarak inşa edilen ve herhangi bir montaj gerektirmeyen saunanız sizinle beraber beş arkadaşınızı daha ağırlayabilecek büyüklükte imal ediliyor ve sadece elektrik bağlantısıyla size harika bir hizmet sunuyor. Size de sadece içine girip olduğunuz yerin tadını çıkartmak kalıyor.

Huzur Da Artık Ayağınıza Geliyor
Huzur Da Artık Ayağınıza Geliyor