Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Hollywood Sıcaklığı Bu Kış Evinizde

1 Aralık 2021
Hollywood Sıcaklığı Bu Kış Evinizde

The Vampire’s Wife’ın yeni ev koleksiyonu 1930’lu yılların Hollywood setleri ve Hollywood at Home kitabından aldığı romantik ilhamla tasarlanıyor.

Bu kış evinizin eski bir Hollywood film setinin sıcaklığıyla dolmasını ister miydiniz? Eğer cevabınız evetse Susie Cave’in 1930’lardan ilhamla tasarladığı yeni ev koleksiyonu hem içinizi hem de evinizi ısıtacak gibi görünüyor. 2006’da kurulan ve kısa sürede rağbet gören kadın giyim markası The Vampire’s Wife’ın kurucusu Susie Cave bu sezon markasını bahsettiğimiz ev koleksiyonuyla genişletti.

Pandemi boyunca karantina olduğumuz vakitlerde ev konforunun ne kadar kıymetli olduğunu fark eden Cave, The Vampire’s Wife bünyesinde bir ev koleksiyonu tasarlamaya karar vermiş. Cave’in bu koleksiyondaki ilham kaynağı ise Hollywood at Home kitap koleksiyonundaki tasarımlar ve 1930’lu yılların Hollywood setlerindeki yatak odaları olmuş. Tasarımında İngiliz liberty kumaşlarının kullanıldığı bu koleksiyon şeker pembesi rengiyle sıcak bir düşü anımsatıyor.

Hollywood Sıcaklığı Bu Kış Evinizde
The Vampire’s Wife

Koleksiyonu anlatmak için yalnızca şu üç kelimeyi tercih ediyoruz: Romantik, naif ve pembe. Koleksiyonun parçası olan ipek saten ve ipek kadifeden yatak örtüleri, ipek ve metalik şifondan büyük boy yastıklar, pelüş oyuncaklar, uyku maskeleri, sıcak su torbası kılıfları, lavanta keseleri ve mücevher kutularının hepsi İngiltere’de sürdürülebilir yöntemlerle üretilmiş. Bu naif ve şeker pembesi koleksiyonun çiçekli tasarımlarından evinize bir buket oluşturmak isterseniz koleksiyon parçalarına matchesfashion.com üzerinden ulaşabilirsiniz.