Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Hedi’nin En Yakın Arkadaşına İthafen

25 Mayıs 2022
Hedi’nin En Yakın Arkadaşına İthafen

Lüks moda markalarının lifestyle ürünlere ayırdığı dilim, pastanın geri kalanına kıyaslandığında her geçen gün büyüyor. Pandemiyle birlikte athleisure ve ev giyim, pek çok lüks markanın en çok yatırım yaptığı koleksiyonlardan biri haline gelirken, pandemi öncesi dönemde ivmelenen ev dekorasyonu, tekstili ve mobilya kategorileri, pandemi sonrası dönemde hız kesmeden ivmelenmeye devam ediyor. Aynı durum evcil hayvan koleksiyonlarını da kapsıyor. Pek çok hazır giyim ve lüks perakendecisi birkaç sezondur evcil hayvan dostlarını da dikkate alarak tasarlıyor.

Hedi'Nin En Yakın Arkadaşına İthafen
Hedi’Nin En Yakın Arkadaşına İthafen

Aynı bakış açısını benimseyen ve üzerine ekleyen Celine’in kreatif direktörü Hedi Slimane, en yakın arkadaşı Elvis‘i hazırladığı yeni evcil havyan koleksiyonunun yüzü yapıyor. Tabii ki kamera arkasında da Slimane’in kendisi var. Celine’in yıllardan beri süregelen Fransız stili, deriyle oynama konusundaki ustalığı ve tasarım gücü, konu evcil hayvan koleksiyonu olduğunda da baki.

Hedi'Nin En Yakın Arkadaşına İthafen
Hedi’Nin En Yakın Arkadaşına İthafen

Mama kabı, tasma, tasma ucu, çiğneme oyuncağı, su kabı gibi farklı parçalardan oluşan koleksiyona, markanın geçtiğimiz sezonlarda satışa sunduğu ve hemen akabinde sokağın merkezine yerleşen tipografik detaylı Weekender çantası eşlik ediyor. Üstelik bu sefer üzerinde Celine değil, Dog yazıyor. Eğer kafanızda patili dostunuza ve tabii dolaylı olarak kendinize bir güzellik yapma fikri var ise, yapmanız gereken şeyi biliyorsunuz…