Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Dior’un Stil Anahtarı

25 Mayıs 2021
Dior’un Stil Anahtarı

Dior 2021 Sonbahar Erkek Koleksiyonu’nun yeni üyesi Dior Lock çantalar, deri ve kanvasın harmanlandığı vintage tarzlarıyla şık bir sonbahara kapı açıyor.

2021 Sonbahar’ına hazırlık olarak markaların peşi sıra duyurduğu kreasyonlar, moda severler için hem görsel cümbüş hem de alışveriş yapmak için yeni birer fırsat olurken şıklığın anahtarını her daim elinde tutan Dior da 2021 Sonbahar Erkek Koleksiyonu’nun yeni üyesi Dior Lock çantaları duyurarak bu kervana katılıyor. Vintage hatlarla modern ruhun harmanlandığı çantaların mimari hatları, bir evrak çantasının grafik formunu çağrıştırıyor. Çantaların üzerine “DIOR” yazılmış parlak metal tokaları için bu serinin en şık detayı olduğu söylenebilir.

Dior’un Stil Anahtarı

Derinin Dior’un simgesi haline gelen oblique kanvasla birlikte kullanıldığı çift materyal bitişli çantalar; siyah, bej ve azur mavisi renk seçenekleriyle sunuluyor.

Dior’un Stil Anahtarı
Dior’un Stil Anahtarı

Ayrıca, kamera çantasının yanında iki adet mini clutch versiyonu bulunan çanta tasarımları, serinin karşı koyulması güç parçaları olmuş. Şıklığın kilidini açmak için mayıs ayından itibaren raflarda yerini alan Dior Lock çantalara ulaşmanız yeterli olacak.