Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Cartier’nin “Bollywood” Hamlesi

12 Ekim 2022
Cartier’nin “Bollywood” Hamlesi

Fransız mücevher evi Cartier, kendine yeni bir kulvar belirledi. Hindistan pazarında daha güçlü bir hale gelmeyi hedefleyen marka Bollywood yıldızı Deepika Padukone’nin yeni marka elçisi olduğunu duyurdu.

Birçok farklı markanın global elçiliğini yapan Padukone; Cartier’nin hem yurtiçinde hem de yurtdışında Hintli tüketicilere ulaşması için ilham kaynağı olacak. Yaptığı iş birlikleriyle ilgili konuşan Padukone; “Kendimi olduğum kişinin doğal bir uzantısı gibi hissettiren markaları desteklediğime inanıyorum ve beni kendi anlatılarının bir parçası olarak gördükleri için onlara minnettarım” diyor.

Cartier’nin &Quot;Bollywood&Quot; Hamlesi
Cartier’nin “Bollywood” Hamlesi

Cartier’nin pazarlamadan sorumlu başkanı Arnaud Carrez ise “İlham verici bir aktris ve kendini adamış bir hayırsever olarak Deepika, Maison’un yaratıcılığı, evrenselliği ve açık fikirliliği kutlama ruhunu ve değerlerini bünyesinde barındırıyor” diyerek markayla Padukone’nin paralel dünyasına övgüler yağdırdı.

Cartier’nin marka elçileri listesi uzun uzadıya devam ederken, Fransız maison’un tüm dünyaya yayılan estetik algısı, bu elçilerle vücut buluyor.