Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Bulgari Baharı Müjdeliyor

28 Şubat 2024
Bulgari Baharı Müjdeliyor

Cemrelerin sırayla havaya, suya ve toprağa düştüğü, mevsimin yavaş yavaş kıştan ilkbahara geçtiği, yüzümüzü güneşe döndüğümüz şu günlerde bir İtalyan kaçamağına ne dersiniz? Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Milano Moda Haftası, haute couture’e ılık bir İtalyan esintisi getirdi bile.

Bulgari
Bulgari

Bulgari’nin Milano Moda Haftası’nda tanıttığı yaz koleksiyonu içinde sezonun renk paleti pembe tonlardan kumsalları anımsatan pastel tonlarına uzanan renklerde tasarlanan ikonik Bulgari çantaları bu İtalyan kaçamağının zarif duraklarından biriydi.

Bulgari
Bulgari

İtalyan yaz günlerini anımsatan çantalar, Bulgari tasarım ekibinin üç farklı kumaştan tasarladığı Chevron kumaş ile tasarlanmış. Motifi oluşturmak için pamuk, lurex ve rayon iplikleri bir tezgahta elle işlenmiş. Çantalara son dokunuş ise elbette ki bir Bulgari klasiği ile yapılmış: yılan başı mıknatıslı toka.

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan dokuma hasır da koleksiyonda kendine yer ediniyor. Doğal malzeme ve iki farklı dokuma türünün bir araya getirildiği çantalar ise bu yaz İtalyan kaçamağınız için bir diğer seçenek.

Bulgari Baharı Müjdeliyor
Bulgari