Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Bu Baharda Coach’tan Size Bir Mesaj Var

18 Mart 2021
Bu Baharda Coach’tan Size Bir Mesaj Var

“Benim için ‘Coach It Forward’ minnettar olmak demek. Hayatımda böylesine pozitif etkisi olan ailemin ve hayatımdaki insanların farkına varma fırsatı bulduğum için çok heyecanlıyım.”

Jennifer Lopez

Zorlu ve uzun bir yılı geride bıraktık. Pandemi hayatımızın her alanını etkiledi, alışkanlıklarımızı değiştirdi. Evlerimizde geçirdiğimiz günlerde, heyecanla aldığımız kıyafetleri giymek için sabırsızlıkla bekledik. Şimdiyse, bahar için dolaplarımızda yeni kıyafetlere yer açıyoruz ve tabii ki bu kıyafetleri sevdiklerimizle birlikteyken geçireceğimiz anlar için giymeyi düşlüyoruz. Bu sene baharı, belki de her zamankinden daha büyük bir heyecanla bekleyen bizler için bahar koleksiyonunu tanıtan markalardan biri de Coach’tu. Marka bu koleksiyonla bir çağrı da yaptı: Bu baharda Coach’un çağrısı şu: “Bizi biz yapan ve hayatımıza dokunup güzelleştiren insanların farkına varalım.”

Bu Baharda Coach’tan Size Bir Mesaj Var

© 2021 Renell Medrano

“Coach It Forward”, iyimserliğin ve kolektif eylemlerin gücüne, dünyayı bir adım daha ileri taşımada izi olan herkesin varlığının farkına varmaya, kendi hayatlarımızda bizi etkileyen ve değiştiren insanların varlığını keşfetmeye çağırıyor bizleri. Bu, baharla birlikte yeniden uyanan doğaya, insanlık olarak da eşlik etmek için bir çağrı halinde âdeta.

Coach, kampanya için stilist Olivier Rizzo ile anlaşırken, fotoğraf çekimleri de Renell Medrano tarafından yapıldı. Jennifer Lopez, Michael B. Jordan, Jeremy Lin ve Yang Zi gibi isimler de “Coach It Forward” ekibinde. Kampanya için çekilen kısa filmlerde, bu isimlerin ailelerinden ve arkadaşlarından aldıkları, hayatlarında oldukları için duyulan minnettarlığı ve mutluluğu dile getirdikleri mesajları dinliyoruz. “Coach It Forward” bu haliyle, moda severleri birbirinden güzel tasarımlarla buluşturmakla kalmıyor, günlük yaşamın hengâmesinden sıyrılıp ellerimizi tutan elleri fark etmemizi sağlıyor.