Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Watches and Wonders 2024 Tarihleri Duyuruldu

1 Ocak 2024
Watches and Wonders 2024 Tarihleri Duyuruldu

Yüksek saatçilik dünyasının en büyük fuarı Watches and Wonders’ın 2024 edisyonu 9-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.

2023’te düzenlenen edisyonunda bir önceki seneye göre yüzde 50 daha fazla ziyaretçinin katıldığı Watches and Wonders’ın 2024 edisyonunun tarihleri duyuruldu. 9-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek fuarın geçtiğimiz sene olduğu gibi Palexpo ve In the City olmak üzere iki ayağı olacak.

Basın mensupları ve ticari amaçlı ziyaretçilerin tüm hafta boyunca ziyaret edebileceği fuar, 13-15 Nisan tarihleri arasında ise halkın katılımına açık olacak. Watches and Wonders Geneva Foundation, bu sene halkın fuara katılımını artırmayı hedefliyor.

Watches And Wonders 2024 Tarihleri Duyuruldu
Watches And Wonders 2024

Watches and Wonders 2024’e katılacak markalar henüz duyurulmamış olsa da Breitling, Bremont ve Norqain’in bu senenin yeni katılımcı markaları olacağı biliniyor. Geçtiğimiz senenin katılımcı markaları ise şöyleydi: A. Lange & Söhne, Alpina Watches, Angelus, Arnold & Son, Baume & Mercier, Beauregard, Bell & Ross, Cartier, Chanel, Charles Zuber, Charriol, Chopard, Chronoswiss, Cyrus Genève, Czapek & Cie, Ferdinand Berthoud, Frederique Constant, Grand Seiko, Grönefeld, Hautlence, Hermès, Hublot, Hysek, IWC Schaffhausen, Jaeger-Lecoultre, Laurent Ferrier, Louis Moinet, Montblanc, Oris, Panerai, Parmigiani Fleurier, Patek Philippe, Pequignet, Piaget, Rebellion Timepieces, Ressence, Roger Dubuis, Rolex, Rudis Sylva, Speake-Marin, TAG Heuer, Trilobe, Tudor, U-Boat, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin, Van Cleef & Arpels ve Zenith.