Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Watches and Wonders 2021 Başlıyor!

6 Nisan 2021
Watches and Wonders 2021 Başlıyor!

Dünyanın en büyük saatçilik fuarına sadece bir gün kaldı.

Richemont Group‘un markalarının yeni saatlerini tanıttığı SIHH, bildiğiniz gibi Watches and Wonders ismini almıştı ve hem şehirde hem de salonda bir dizi etkinlikle daha interaktif bir fuar olmayı amaçlıyordu. Dünyanın en eski ve büyük saat ve mücevher fuarı sayılan Baselworld‘den Swatch Group’un, Patek Philippe, Rolex gibi markaların çekilmesinin ardından onlarla birlikte birçok global dev ve bağımsız marka da Watches and Wonders bünyesine katıldı; böylece artık Richemont Group‘a ait bir fuar olmaktan çıkıp “dünyanın en büyük saatçilik fuarı” haline geldi.

7-13 Nisan’da tamamen dijital olarak sürecek (sonrasında 14-18 Nisan’da fiziksel Şanghay ayağı başlayacak) fuara bu yıl 38 marka katılacak.

Markaların listesini görsel üzerinde görebilirsiniz.

Watches And Wonders 2021 Başlıyor!
Watches And Wonders 2021 Başlıyor!

Fuar kapsamında sabahlar “sabah şovu”yla başlayacak; basın tanıtımları, sunumlar, paneller ve röportajlarla sürecek. Koronavirüsten ötürü bu yönde geliştirilen bu epey yoğun dijital programı bu yıl ilk kez deneyimleyeceğiz (Fuar, geçen yıl da dijitaldi, ancak bu yıl program daha da geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş).

Biz de Saatolog olarak sunumlara katılacağız. Fuar özel yayınımız için bizi tercih ettiğiniz platformdan takip edebilirsiniz. Watches and Wonders ana sekmesinde gün gün yayımlayacağımız yazılarla size en yeni saatlerden, panellerde konuşulan konulardan fuar süresince bahsedeceğiz.

Instagram hikâyeleri ve postlarıyla anbean gündemi takip edebilecek, fuar için hazırladığımız soru-cevapları yanıtlarken kendinizi sınayabileceksiniz. IG TV kanalımızda ise seçili markalarla fuar kapsamında yaptığımız röportajları Türkçe altyazıyla izleyebileceksiniz. Eğer bu haberler, videolar ve özel yayınlar e-posta adresinize gelsin isterseniz sitemize e-posta adresinizle üye olabilirsiniz.

Yarın başlayacak fuarda Rolex‘in 50. yıl Explorer II modeli ve Patek Philippe’in artık üretmeyeceğini açıkladığı çelik Nautilus‘un son versiyonunu göreceğimiz ilk dedikodular arasında.

Watches and Wonders yazılarımızda yeniden görüşmek üzere!