Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

TAG Heuer Yeni Marka Elçisi: Naomi Osaka

18 Mart 2021
TAG Heuer Yeni Marka Elçisi: Naomi Osaka

Profesyonel tenis oyuncusu Naomi Osaka, TAG Heuer’ün yeni marka elçisi oldu.

Son yılların en heyecan verici tenis oyuncusu Naomi Osaka henüz 23 yaşında, fakat tüm dünyada adından söz ediliyor. Ocak ayı başında Louis Vuitton İlkbahar-Yaz 2021 kampanyasının yeni yüzü olduğu açıklanmıştı. Naomi’nin modern ve stil sahibi biri olduğunu düşünen tek marka Louis Vuitton değil; şimdi de TAG Heuer’ün marka elçisi olarak seçildi.

Tag Heuer Yeni Marka Elçisi: Naomi Osaka
Tag Heuer Yeni Marka Elçisi: Naomi Osaka

Japon bir anne ve Haitili bir babanın çocuğu olan Naomi Osaka, 15 yaşında (2013) profesyonel bir tenisçi olarak WTA (Women’s Tennis Association) organizasyonlarında kortlara çıktığından beri adım adım parlayan güçlü bir oyuncu. 

Sadece üç yıl sonra 2016 WTA Ödülleri’nde yılın yeni yeteneği seçilmişti. Osaka, teklerde bir numaraya çıkan ilk Asyalı kadın ve bir Grand Slam etkinliğini kazanan (2018) ilk Japon oyuncu oldu. Arkasından Avustralya Açık şampiyonluğu (2019) ve ikinci bir ABD Açık şampiyonluğu (2020) geldi.

Şimdi 77 yaşında olan tenis efsanesi Billy Jean King de Naomi Osaka’nın hayranlarından biri. Sadece Osaka’nın oyunculuğunun teknik yanından değil mücadeleci kişiliğinden de etkilendiğini şöyle anlatıyor: “Çok sessiz ve sakin görünüyor ama içerisi çok tutkulu ve hep düşünceli. Yaptıklarına gerçekten hayranım.”

Tag Heuer Yeni Marka Elçisi: Naomi Osaka
Tag Heuer Yeni Marka Elçisi: Naomi Osaka

TAG Heuer de bir saat markası olarak yapısını oluşturan tutku, eylem, performans, zihinsel güç ve öncü olmak gibi temel değerleri Naomi Osaka’da bulmuş görünüyor.