Sezonun Favori 14 “It” Çantası

Sezonun 14 favori çantasını sizin için bir araya getirdik.

Basic bir kombinasyonun çıtasını yükseltmek için ihtiyacınız olan tek bir parça var: Çanta. Yüksek modanın gözbebeği olan bu aksesuar “It” statüsü taşıyan tasarımlarla sokak görünümlerinin stil dozunu artırmakta oldukça başarılı.

Givenchy Mini G-Hobo Bag

Küçük görünen ama boyutundan daha fazla şeyi taşıyabilen hobo çantalar, şehirli stilinizin modern yüzlü tamamlayıcılarından. Givenchy’nin keskin hatlara sahip mini G-Hobo çantasıyla koleksiyonunuza kullanışlı bir ekleme yapabilirsiniz.

Saint Laurent Icare Maxi Shopping Bag

Bu sezon çantaların boyu XS’ten XX-Large’a kadar büyüyor. Shopper çantaların yıldızıysa Saint Laurent’in Icare çantasıyla parlıyor. İçinde fermuarlı bir cüzdan da bulunan çanta kuzu derisinden yapılmış ve kapitone bitişle göz alıcı bir forma bürünmüş.

Louis Vuitton Cité Bag

Kutu formlu çanta trendi fonksiyonel ve minimal görünümüyle sezonun favorileri arasında. Louis Vuitton arşivlerinden Cité çantadan ilham alan bu tasarım spor, şık ve modern bir görünüm arayanların yeni gözdesi olabilir.

Balenciaga Le Cagole Xs

Y2K trendi, Balenciaga’nın klasik City çantasını geri çağırıyor, ancak yenilenen bir tasarımla. Fermuarlı bir cüzdan ve küçük bir aynayı da beraberinde getiren Le Cagole serisi, mini omuz çantası trendinin günümüze uyarlanan popüler bir uzantısı.

Gucci Attache

Sezonun en yeni görünümleri arasında hilal şekilli çantalar yer alıyor. Her ana ve her ortama uyum sağlayan, markanın 1970’lere ait tasarımının güncellenmesiyle ortaya çıkan Gucci Attache, kullanışlılığı ve fonksiyonelliğinin yanında cinsiyet ayırt etmeyişiyle de ön planda.

Miu Miu Wander Matelassé Regenerated Nylon Hobo Bag

Miu Miu’nun ikonik kapitone motifiyle işlenen bu çantanın naylon kumaşı okyanustan toplanan atıklar, balık ağları ve tekstil artıklarından elde edilen fiberlerle üretilmiş. Hem stil dozu yüksek hem sürdürülebilir, bir taşla iki kuş!

Prada Triangle

Çanta trendlerinde konumuz geometriye giriş, profesörümüzse Prada. Kült üçgen logosuyla öne çıka marka, ismiyle bütünleşen bu formu tasarımlarıyla da buluşturuyor. Kabartma logosuyla minimalizmini bozmayan tasarım hem çapraz çanta hem de omuz çantası olarak kullanılabiliyor.

Celine The Matelassé Monochrome

Kapitone omuz çantalarının son popüler üyesi Celine’e ait. Dışı keçi derisinden, astarıysa kuzu derisinden üretilen bu çanta, sokak stilinize modern bir Parizyen dokunuş için mutlaka göz atmanız gereken tasarımlardan.

Dior 30 Montaigne Pouch With Shoulder Strap And Handle

Christian Dior her sezon favoriler arasına girecek bir çanta tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Bu sezonun yükselen ismiyse 30 Montaigne Pouch. 30 Montaigne serisinin el sapı ve omuz askısıyla yenilenen, biraz daha şık bir görünüme sahip bu versiyonu Maxicannage kapitonesiyle de göz dolduruyor.

Chanel 22 Handbag

Chanel koleksiyonunuza genç ve dinamik bir ekleme yapmak istiyorsanız markanın Chanel 22 tasarımı listenin üst sırasına yerleşmeli. Ultra yumuşak ama oldukça dayanıklı bir deriyle üretilen bu çanta sadeliği ve konforu bir araya getiriyor, ismini ise tasarlandığı yıl olan 2022’den alıyor.

Bottega Veneta Large Pillow Pouch

Bottega Veneta, yeni tasarımlarında hacimle oynayan dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Adı üstünde yastık formlu Pillow Pouch’ta meşhur örgüsünü kullanmayan marka, Bottega Veneta imzasını puf dokusu ve yumuşak derisiyle atıyor.

L’alingi Clear Meleni Bag

Sert kasa çantalar organik formlarla buluşarak karşımıza şık ve füturistik parçalar çıkarıyor. L’alingi’nin reçine üstüne göz kamaştıran taşlarla süslü Meleni çantası, Sindrella’nın ayakkabılarına eşlik edecek sihirli bir görünüme sahip.

Fendi O’Lock Swing

Fendi’nin bu sezon çanta oyunu oldukça güçlü. Ancak Baguette’in 75. yılı olsa da gözümüz başka bir tasarımda. O’Lock Swing, yay formlu dinamik tasarımı ve özel zincir askısıyla omuz çantalarının içinde öne çıkmayı başarıyor.

Arket Rigid Leather Tote

Yüksek tempolu bir şehir hayatına sahipseniz XL çantaların çekim alanına kapılmanız kaçınılmaz. Arket’in hacimli ve minimal detaylara sahip bu tote çantası, günlük kullanım için aradığınız o joker tasarım olabilir.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir