Seyahati Renklendiren Pullar

Tahmin ettiğiniz üzere, bugünlerde en çok özlemini duyduğumuz şey, seyahat etmek. Mekan değişikliğinin insan üzerindeki olumlu etkilerini bu kadar çok arar olduğumuz günlerde, bizi seyahat hayalleri kurmaya iten her türlü detayda mutlu oluyoruz, ya da ufak kaçamaklar organize edebildiğimiz ölçüde değişikliğe ayak uyduruyoruz. 

Önümüzdeki günler ne gösterecek bilmiyoruz ama, tatile çıkmak için duyduğumuz yüksek heyecanı pekiştirecek detayları toplamaya devam ediyoruz. Bu sefer karşımızda, el işçiliği ve deri aksesuarlar konusunda rüştünü ispat eden Smythson’ın seyahat boyutunda tasarlanan tavlası var. Dışarıdan bakıldığında ufak bir portföy gibi görünen, ufak kopçası açıldığında mavi ve siyah tonlarında tablasıyla dikkat çeken tavla seti, deniz kenarında vakit geçirmenin en eğlenceli ve ideal yolu gibi görünüyor. Tavla pullarını saklamak adına ayrı ceplere de sahip olan set, İspanya’da elde üretiliyor. 

Yaz aylarına sıcak ve hızlı adımlarla ilerlerken, derin bir nefes alacağınız tatilin hayalini kurmaya başladıysanız, yeni oyuncağınızı da hayal dünyanıza dahil edebilirsiniz. Eğer tercihiniz tavla yerine farklı oyunlardan yanaysa, Smythson’ın diğer tasarımlarına da göz atabilirsiniz.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir