Saatolog Picks: Yaz Aylarının 5 Favorisi

Güneşli yaz aylarına doğru geri sayım son sürat, en heyecanlı şekilde devam ediyor. Şehirden uzaklaşıp kendimizi sıcak sulara bırakacağımız günler yakın. Malum; tatil, kendimizi olduğumuzdan daha iyi hissedelim diye var. Bu tezi savunarak, mutluluğunuzu bir üst seviyeye taşıyıp hiç olmadığınız kadar iyi hissetmenizi sağlayacak birkaç parçayı sizin için derledik. Üstelik bu parçalar çıkacağınız seyahati tahmin ettiğinizden de pratik kılacaklar; hem stilinize dokunurken, hem işinizi kolaylaştırırken…

FPM Milano Bavul

İşe tatil bavulundan başlamakta fayda var diye düşündük ve İtalyan işçiliğinin ve zanaatkarlığının vücut bulmuş halini buraya koyduk. Su yeşili rengindeki deri ve alüminyum kasa, Japon teknolojisiyle üretilen optimum düzeyde sessiz tekerleklerle bir araya geliyor. Bavulun iç tasarımı, pratik farklı gözleri sayesinde seyahate hazırlığı çok daha keyifli kılıyor. Yeni bavulunuz ilk hangi şehri görecek, karar verdiniz mi?

Jacquemus Gömlek

Fransız tasarımcının Güney Fransa’dan ve annesinden aldığı ilham vücut bulduğunda, insanın içini ısıtan renkler, desenler, hafif feminen ama bir o kadar da güçlü tasarımlar ortaya çıkıyor. Simon Porte Jaqcuemus’ün yeni koleksiyonunda Hawaii esintileri hissedilirken, şu an bakmakta olduğunuz yeni gömlek, sadece okyanusun öteki kıyısına değil, pratik stiliyle dünyanın her yerine ayak uyduruyor.

Persol Gözlük

Konu moda sektöründeki vazgeçilmezler olduğunda aklınızın bir köşesinde “o” klasik parça canlanıyorsa, doğru yoldasınız. Zamansız klasiklerden biri, Persol’ün ‘649 Original’ modeli, önce tatil çantanıza, sonra da sizinle birlikte her noktaya gitmeye hazır. Markanın alametifarikası ‘Meflecto’ sistemi sayesinde kolay şekil alabilen gözlük sapları, tasarımı daha pratik kılarken, kemik çerçeveleri ve mavi tonlarındaki camlarıyla yeni gözlüğünüz size modern bir Mr. Ripley havası katacak.

Bottega Veneta Mini Çanta

Sizi, tatilinizin belki de en pratik parçasıyla tanıştıralım: Bottega Veneta Cassette Mini. Farklı ölçeklerdeki çanta kullanımları modern şehirli erkeğin hayatına entegre olduğundan beri, lüks moda evleri çanta segmentindeki yeni müşterilerine yatırım yapmaya devam ediyor. Bottega Veneta’nın birkaç sezon içerisinde ikonik mertebesine ulaşan büyük örgü tasarımı, küçük ölçekli bu çantada arzı endam ediyor. Size ise yeni yol arkadaşınızı en pratik şekilde kullanmak düşüyor.

Celine T-Shirt

Olabildiğince basit ama bir o kadar da pratik olabilmek… Tam bu noktada kült bir isim olmanın fırsatlarından istifade eden bir ürünle karşı karşıyayız. Soluk pembe rengi ve zarif logosuyla noktayı koyan Celine Homme t-shirt, çıkacağınız bir tatilde sizi her anlamda rahat ettirecek. Yüzde yüz pamuk, geniş kesimli tasarım, gündüz saatlerinde deniz kıyısına, akşam saatlerinde şehir hayatına karışacak.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir