Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Prada Dönüşüyor!

20 Ekim 2022
Prada Dönüşüyor!

Prada kuralsızlığıyla belirlediği yeni kurallar sistemine bir yenisini daha ekledi. Daha önce adım atmadığı yeni kulvarda tek olma mücadelesi vermeye bile gerek duymadan kuralları kendisi koydu ve yüksek mücevherat segmentindeki yeni koleksiyonu Eternal Gold ile bir ilke imza atarak %100 geri dönüştürülmüş altın koleksiyonunu tanıttı.

Sorumlu Mücevher Konseyi tarafından sektörün en katı standartları kullanılarak toplanan geri dönüştürülmüş altınla oluşturulan, 10’u özel sipariş, 48 parçalık koleksiyon dünyada bir ilk. Aynı zamanda elmas izlenebilirliğini genişleten ilk şirket olan Prada; tedarik, kesim, yerleştirme ve karat sayımına kadar takılarında kullanılan her malzemenin izlenebilir olmasını da sağlıyor.

Koleksiyon; içerdiği ikonik şekillerle Pradaizm’e vurgu yaparken, zincir bağlantılar, pürüzsüz ve aynı zamanda cilasız altın ile kendi ruhunu yakalıyor.

Ödüllü şair ve aktivist Amanda Gorman, şarkıcı, şarkı sözü yazarı, oyuncu ve model Maya Hawke ve müzisyen Somi Jeon ise markanın yüzü olarak belirlendi ve David Sims tarafından altın negatif işlemelerle ölümsüzleştirildi.