Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Öze İnen Rahatlık

17 Mart 2021
Öze İnen Rahatlık

Şıklığın getirdiği özgüven mi yoksa rahatlığın getirdiği huzur ve hareket etme özgürlüğü mü? Mevzu bahis ayakkabı olunca bugünlerde tercihiniz ne yönde? Pandeminin bir senesini geride bırakmışken rahatlık ve konfor sanıyoruz artık günümüz şartlarında hepimizin tercihinden ziyade zorunluluğu oldu. Tüm ihtiyaçlarımızı online olarak karşıladığımız bir dünyada kösele ayakkabıların şıklığı şimdilik kutularda beklemeye mahkum gibi.

Hazır bu rahata alışmışken bizlere yeni bir hikaye sunan Strauss+Ramm ile tanışmanın zamanı. Miami’de kurulan bu yeni şirket kendi arka bahçelerindeki hindistan cevizlerini daha iyi değerlendirme arayışlarını, ayakkabı konusundaki 25 senelik deneyimleriyle birleştirerek rahat, modaya uygun, karbon ayak izi taşımayan ve hindistan cevizi özünden üretilen tabanlara sahip ayakkabılar üretmeye başlıyor.

Öze İnen Rahatlık
Öze İnen Rahatlık

Ayrıca bu tabanlar vücut ısısına ve ağırlığına göre şekil alarak yürüyüşün keyfine varmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış. Yapmanız gereken tek şey internet sitesini ziyaret edip beğendiğiniz modelleri sepetinize eklemek. Hindistan cevizini günlük hayatında tüketmeyi seven birisiyseniz, tüketim alışkanlığınızı beslenmeden moda sektörüne doğru kaydırmaya hazır olun.