Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Oyun Rutininizi Lüks Alternatiflerle Yenileyin

28 Temmuz 2023
Oyun Rutininizi Lüks Alternatiflerle Yenileyin

Malum, havalar sıcak, haletiruhiyemiz tatil ve dinlenme peşinde, deniz kenarına kaçıp sakince geçireceğimiz birkaç gün için belki de her hafta farklı bir geri sayım yapıyoruz. Tek başımıza ya da arkadaşlarımızla, Ege ve Akdeniz sahillerine kaçacağımız yolculukları zengin kılmak da aklımızın bir ucunda.

Yakın zamanda çıkacağınız tatilinizi biraz daha keyifli ve eğlenceli hale getirmek için lüks moda evleri kolları sıvamış durumda. Lakin bu sefer deniz kenarına yakışacak favori bikininiz ya da havlu veya terliklerinizle değil, satışa sundukları oyun setleriyle bavulunuza dahil oluyorlar.

Oyun Rutininizi Lüks Alternatiflerle Yenileyin
Oyun Rutininizi Lüks Alternatiflerle Yenileyin

Fransız maison Celine’in Fransız kültürüne saygı duruşu niteliğinde tasarladığı Pekant seti, yaz aylarının en eklektik etkinliğine ev sahipliği yapabilir. Üstelik markanın alametifarikası monogram bu pekant setini ele geçirirse, iş sadece eğlenceli bir aktiviteyle sınırlı kalmıyor, moda algınızı da yükseltiyor.

Christian Dior’un ismini gururla taşıyan Jenga’yı andıran tahta bloklar, plajın yeni aktivitesi haline gelebilir, Louis Vuitton’un monogramını taşıyan raketler yeni yol arkadaşınız olabilir. Hermes’in ikonik turuncu kutusundan çıkacak iskambil kartları da aynı etkiyi hissettirecektir.

Eğer bu oyunlarla birlikte tatil eğlencenizi bir üst seviyeye taşımak isterseniz, Saint Laurent’ın siyah ve mermer dokulu dünyasına güçlü bir kontrast yaratan şişme deniz botunu, seyahatinizin demir başı yapmanızı öneriyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler!