Nick Jonas’tan “Spaceman”: Omega Bu Sefer Uzay Temalı Bir Klipte

Nick Jonas’un bizlere uzay boşluğundan seslendiği bu sanatsal müzik videosunda, Canopus Gold TMile ikonik Speedmaster Moonwatch’un en yeni modeli, Grammy ve Altın Küre adaylı sanatçıya eşlik ediyor.

Ünlü müzisyen ve oyuncu Nick Jonas’un son teklisi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. “Spaceman” adlı bu şarkı, isminden de anlaşılacağı üzere uzay keşifleri teması işlenen bir parça olmuş. Şarkı için çekilen bu sanatsal klibin yönetmen koltuğunda Amerikalı ünlü yönetmen Anthony Mandler oturuyor. Video boyunca Jonas, uzay boşluklarından seslenen yalnız birini canlandırıyor. Şarkı boyunca hakim olan arayış hali, salgınla birlikte baktığımızda bize pek de yabancı gelmiyor doğrusu. Karantina dönemlerinde evlerimizde geçirdiğimiz yalnız dönemler, bir şekilde kendimizi kalabalıklardan izole etme çabamız derken, aslında kendi uzay boşluklarımızı yaratmış sayılmaz mıyız? Bize benzer hisler veren şarkının bir parçası da şöyle örneğin: “Eve vardığımda maskemi çıkardım / Yalnız olduğum için güvendeyim.” Bu kliple hem içinden geçtiğimiz dönemi hem de her zaman ilgi konusu olan uzay temaları harmanlanarak ilgi çekici ve sanatsal bir iş ortaya çıkarılmış.

Elbette bu video klibin tek yıldızı Jonas değil; Omega Speedmaster Moonwatch Master Chronometer Canopus GoldTMmodeli desanatçıya “Spaceman” dünyasını keşfetmek için eşlik ediyor. Speedmaster’ın “Spaceman” adlı bir şarkının klibi için seçilmesi çok doğru bir tercih; özellikle de saatin Ay yolculuğunda altı kez bulunduğunu ve uzay keşiflerindeki zengin geçmişini düşündüğümüzde.

Jonas’a klip boyunca eşlik eden bu Speedmaster, ayda takılan dördüncü nesil Speedmaster’dan esinlenerek tasarlanmış. Asimetrik kasa, fırçalanmış güneş ışığı bitişi ve alüminyum kasaya sahip saat; merkezi kronograf işlevinin yanı sıra 30 dakikalık ve 12 saatlik kayıt özelliklerini de taşıyor. Doğrusu, Omega’nın bir sonraki uzay macerası için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir