Moncler’in Kış Hazırlığı

Moncler’in kışa hazırlanan yeni spor ayakkabıları, hem metropol hem de ekstrem koşullar için deri değiştiriyor.

Moncler’in geçtiğimiz ayın başında duyurduğu, saatler içinde tükenen 1952 x Trailgrip’i hatırlayanlarınız olacaktır, ki zaten o yeşil ayakkabıları unutmak ne mümkün… 1952 x Trailgrip henüz hafızamızdan silinmeden üç yeni Trailgrip modelini duyuran marka, kışa hazırlık için cesur bir adım atıyor. Fakat bu cesur adım bu sefer ayakkabıların renginden değil, oldukça hacimli olan kalıbından ve kalın tabanlarından geliyor.

Trailgrip GTX High, Trailgrip Après ve Trailgrip Après High modelleri için markanın bugüne kadar ürettiği en cesur ayakkabı tasarımları desek yeridir. Bu yeni Trailgrip’ler hacimli tabanlarıyla metropol için oldukça iddialı, fakat su geçirmez teknolojisi ve yapısında kullanılan esnek karbonfiber plakaları sayesinde ekstrem hava koşulları için daha bir iddialı.

Cinsiyetsiz olarak tasarlanan modeller dört farklı renk seçenekleriyle geliyor. Klasik siyah ve kırmızı renklerin yanı sıra deniz mavisi ve mor vurguların buz beyazıyla bir araya getirildiği modeller hacimli tabanlarıyla yürüyüş botundan esinlenen stilleriyle karşımıza çıkıyor.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir