Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Malle Vestiaire ile Louis Vuitton Sahada

12 Eylül 2023
Malle Vestiaire ile Louis Vuitton Sahada

Fransız lüks moda evi Louis Vuitton’un futbol ve farklı spor dallarıyla olan yakın ilişkisine hepimiz aşinayız. Dünya Kupası çim sahaya Louis Vuitton monogramı ile çıktığında, gözlerimiz hem kupada, hem de kupaya bodyguard görevi gören sandıktaydı. Şimdilerde benzer bir manzara, sahanın farklı bir ismiyle yeniden yaşanıyor. Louis Vuitton, emekli rugby süperstarı Dan Carter ile birlikte tasarladığı Malle Vestiaire’ı görücüye çıkardı.

Malle Vestiaire ile Louis Vuitton Sahada


Grand Prix’ler için tasarladığı kupa çantaları ve yaptığı iş birlikleri ile spor dünyasına her daim göz kırpan maison, eşi benzeri olmayan bu “gardırop” ile hem Dan Carter’a ve haliyle size hak ettiğiniz gardırobu veriyor, hem de oyuncunun eski takımına göz kırpıyor.

Malle Vestiaire ile Louis Vuitton Sahada


Gece yarısı siyahı monogramı ile tasarlanan sandık, Carter’ın takımı Yeni Zelandalı All Blacks’e selam veriyor. Dünyanın en iyi rugby oyuncularından biri olarak kabul edilen ve sahip olduğu ödüllerini sergilemenin en ideal yolunu gardırobun tasarım ve üretim aşamalarının her anında maison’un eşsiz zanaatkarlarıyla birlikte çalışarak yaratan Carter’ın forma numarası da sandığın üstünde, tarihte yerini alıyor. Louis Vuitton’un internet sitesinde satışa sunulan gardırop 150.000 dolardan alıcılarını bekliyor.