Jacques Philippe’in Zamansız Şıklığına Swiss ETA 7750 Hayat Veriyor

Kimi zaman bir akşam yemeğinde en şık takımların tamamlayıcısı, kimi zaman ise casual bir kombinin göz dolduran arzu nesnesi olan saatler zamanı göstermekle kalmıyor, şıklığın da bir enstrümanı oluyor. Öte yandan bu nadide parçaların içindeki mekanizmalardan etkilenmemekmümkün değil. Tam da bu sebeple “modernly traditional” mottosu ile hem erkek hem kadınlar için şık saatler üreten Jacques Philippe’in yeni tasarımlarında kullandığı otomatik mekanizması ETA 7750’ye bakıyoruz.

ETA 7750, İsviçre Saat Endüstrisi’nin önemli mekanizmalarından biri. 48 saat güç rezerv edebilen yeni tasarım, 4 HZ frekansta ve 28.800 salınımda çalışıyor. Saat meraklılarının yakından tanıdığı bu kronografı markanın da yeni tasarımlarında görüyoruz. Her model, modern tasarımı ve uzun ömürlü yapısı ile tarz sahibi erkeklerin favorisi olma yolunda aday. Mottoya uygun olarak saatte modern çizgiler ve geleneksel tasarım ögeleri bir araya gelmiş: Işığı yansıtmayan safir cam, deri ve hasır bilezik çeşitlerinin yanı sıra mekanizmasındaki 25 taşla Jacques Philippe saat kullanıcıları zamandan bir adım önde!

44 mm çelik kasadaki JPAGC021111

44 mm çelik kasadaki JPAGC021236, mavi kadran ve hasır bilezik ile geliyor.

44mm çapında çelik kasada gelen JPAGC02824, füme renginde bir kadran ve hasır kayışla tasarlanmış.

Jacques Philippe saatlerine Saat&Saat mağazalarından ve saatvesaat.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Özel lansman fiyatlarıyla duyurulan saatler klasik, casual ve konforlu giyim trendleriyle uyum içinde buluşmak için saat meraklılarını bekliyor.
Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir