Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Jacquemus’ün Yılbaşı Ruhu

15 Kasım 2023
Jacquemus’ün Yılbaşı Ruhu

Noel babalı, çam ağaçlı ve bol karlı bir yılbaşında eksik olan şey nedir desek; Kendall ile Jacquemus’un yeni koleksiyonu diyen çıkar mı acaba?

Kendall Jenner, Jacquemus’un ilk yılbaşı koleksiyonu Guirlande için kamera karşısına geçti. Adını dekoratif ağaç çelenklerden alan ve sınırlı sayıda üretilen koleksiyon kırmızı, yeşil, gümüş ve altın renklerin öne çıktığı bir yılbaşı ruhuyla satışa çıkıyor.

Yün elbiselerden gösterişli abiyelere ve tamamlayıcı olan çantalara kadar koleksiyondaki tüm parçalar bir yılbaşı partisinin parçası gibi konumlandırılıyor.

Saten, tafta, gösterişli, simli kumaşların yanı sıra rahat eşofmanların da yer aldığı koleksiyonda ayrıca kürk ve metal detaylar yeniden yorumlanıyor.

Jacquemus halka küpeler, çan kolyeler, altın rengi babetler, siyah süet botlar ve gümüş topuklu ayakkabılar ile Chiquito gibi klasik çantalar ise koleksiyonun göz kamaştırıcı parçaları olarak tarihte yerini alıyor. Los Angeles’ta gerçekleşen fotoğraf çekiminde, bölgenin sıcak hava şartlarına inat kar dolu bir kamyonet de çekimin ruhuna dahil oluyor.

Koleksiyonun tamamına ise Jacquemus’un web sitesinden ulaşmak mümkün.