Range Rover Evoque

Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

İkonik Silüetler Givenchy Korumasında

20 Mayıs 2022
İkonik Silüetler Givenchy Korumasında

Disney dünyasının modayı ele geçirmesi artık alışılagelmiş bir durum. Mickey Mouse silüetini farklı ürünlerde görmek, neredeyse olmuş durumda. Ancak konu iki ikonik tarafın bir araya gelmesi olduğunda, Disney karakterleri sanki ilk defa hayatımıza girmiş gibi heyecanlanıyoruz. Şimdi, alışveriş yapmak için depoladığımız adrenalini yükseltecek bir iş birliği huzurunuzda: Givenchy x Disney.

Disney karakterleri, kendilerini göstermeden silüetleriyle giriş yaptıkları Givenchy dünyasında, adeta lüks perakendeyi “The Wonder Gallery” ile farklı bir keşfe çağırıyorlar.

101 Dalmaçyalı, Bambi, Perdita ve Pongo, Frozen, Elsa gibi karakterlerin yer aldığı koleksiyon, markanın kreatif direktörü Matthew Williams’ın uzun zamandır gerçekleştirmek istediği bir iş birliğinin meyvesi. Markanın eski kreatif direktörü Riccardo Tisci’nin Bambi ile yakın ilişkisi göz önünde bulundurulduğunda ise, Williams’ın adımı, Tisci’ye kıyasla daha genç ve odak noktası belli bir iş birliği.

İkonik Silüetler Givenchy Korumasında
İkonik Silüetler Givenchy Korumasında

Williams’a göre Disney, nesiller, ülkeler ve kültürler boyunca birçok kişi için olduğu gibi kendisi için de özel bir yere sahip. Bu yüzden ikonik karakterleri Disney x Givenchy çatısı altında bir araya getirecek bir estetik benimsemek, Williams’ı çok mutlu ediyor.

Sınırlı sayıda üretilen t-shirt ve sweatshirtlerden oluşan koleksiyona givenchy.com’dan ulaşmak mümkün.