Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Geçmişin Gücü Adına

27 Kasım 2021
Geçmişin Gücü Adına

Geçmişin izlerini taşıyan koleksiyonlar kadar o dönemin sokaklarında, restoranlarında ve belki de görkemli balo salonlarında bizzat yer almış vintage parçalar, modanın vazgeçilmez birer neferi kabul ediliyor. Özellikle lüks marka koleksiyonerlerinin ince eleyip sık dokuduğu vintage parçalara ulaşmak, tahmin edeceğiniz üzere günlük hayatta alışkanlık haline getirebileceğiniz bir aktivite değil.

Oscar de la Renta, vintage parçalar edinme durumunu “ulaşılabilir lüks” haline getirmeye karar vererek, geçtiğimiz günlerde yeni web sitesi Encore by Oscar de la Renta ile ikinci el satış platformuna giriş yaptığını duyurdu.

Geçmişin Gücü Adına
Geçmişin Gücü Adına

Markanın görkemli geçmişini günümüz moda severleriyle buluşturan sitedeki her bir parça müşterilerin, koleksiyonerlerin ve vintage butiklerin arşivlerinden özenle seçilerek kurum içi uzmanlar tarafından onaylandı ve tek tek elden geçirilerek satışa hazır hale getirildi.

Böylelikle yıllar öncesinden gelen ironik parçaların ömrünün de uzatıldığını ve çok sonraki nesillere kadar aktarılabileceğini savunan marka “Trendler geçicidir ama stil kalıcıdır” mottosuyla geçmişin modasından selam getiriyor.

www.encorebyoscardelarenta.com adresinden ulaşabileceğiniz parçaların üzerine tıklayarak ürüne dair detay bilgileri ve ürünün tadilata uğrayıp uğramadığını da öğrenmeniz mümkün.

Geçmişin Gücü Adına
Geçmişin Gücü Adına