Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

CI BLOOM İkinci Kez Kapılarını Açıyor

1 Haziran 2023
CI BLOOM İkinci Kez Kapılarını Açıyor

CI Bloom, ikinci edisyonuyla 31 Mayıs- 4 Haziran tarihleri ​​arasında özel Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu’nda sanatseverlerle buluşacak.

Her sene bizleri sanatla buluşturan Contemporary İstanbul’dan sonra artan ilgi neticesinde bir sanat fuarı daha gerçekleştirmeyi hedefleyen Contemporary ekibi, bahar ile birlikte CI BLOOM’u sanatseverlerin beğenisine sundu.

Geçen sene ilki gerçekleştirilen Contemporary Bloom, bu sene yine 25 sanat galerisinin yer alacağı, 500 eserin sergileneceği yeni nesil sanatçılar ile sanat profesyonellerinin bir araya geleceği bir buluşma yeri olacak. Geçen sene Tersane İstanbul’da gerçekleşen fuar bu sene Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu’nda gerçekleşecek. 

Ci Bloom İkinci Kez Kapılarını Açıyor

Özellikle Türk Çağdaş Sanatı’na odaklanan CI Bloom, yeni nesil Türk sanatçıların sanat dünyasında bir yer kazanmasında da rol oynuyor. Bunun yanı sıra  Fuar, Anadolu’nun farklı şehirlerine yayılan inisiyatiflere ev sahipliği yapacak. Yoğun bir gündemde yaşadığımız bu zamanlarda sanatın devamlılığını hissettiren Contemporary Bloom, adından da anlayacağımız üzere baharın tatlı esintisi gibi sanat ile biraz olsun nefes aldıracak bizlere.

CI BLOOM 31 Mayıs, 4 Haziran arası Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu’nda bizleri sanatla yeniden birleşmeye davet ediyor.

Ci Bloom İkinci Kez Kapılarını Açıyor