Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Lüks Şifa ve Celine’le Tarihsel Bir Yolculuk

30 Aralık 2020
Lüks Şifa ve Celine’le Tarihsel Bir Yolculuk

Tılsım, kelime anlamı olarak doğa üstü şeyler yapabileceğine inanılan güç demek, düşününce kulağa çok spiritüel gelen bu kelime, gizli bir gücü üzerimizde taşısaydık ve her daim onun tılsımından faydalansaydık hiç de fena olmazdı diye düşündürtüyor.

Celine’in kreatif direktörü Fransız moda tasarımcısı ve fotoğrafçı Hedi Slimane da aynı şeyi düşünmüş olacak ki yüzyılların kristallerini Celine bakış açısıyla bir araya getirirken, bu koleksiyonla onların tılsımından faydalanıyor.

Lüks Şifa Ve Celine’le Tarihsel Bir Yolculuk
Celine

Siyah-beyaz keskinliğini, cinsiyet geçişkenliğini ve rock’n’roll duruşunu her fırsatta kullanan Slimane bu kez de şifayı asilikte arıyor.

Kristallerin yüzyıllardır bilinen ve genel geçer kabul gören manevi yararlarını ve sağlığa faydalı yanlarını markayla birleştiren Les Cristaux Celine koleksiyonu, etkisi altında kaldığımız iki şeyi harmanlıyor; lüks ve geleneksellik.

Lüks modadan bir şifacı yaratan Slimane ise, ham geometrisiyle görenleri büyüleyen parçaların, sahibini tarihsel bir yolculuğa çıkarmayı vadettiğini de söylüyor.