Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Carlos Alcaraz’ın Stil Zaferi

29 Ağustos 2023
Carlos Alcaraz’ın Stil Zaferi

Louis Vuitton’un spor ile arasındaki münasebet, her zaman sıkıydı. Markanın dünya kupası için tasarladığı özel taşıma kutusundan, geçtiğimiz sezon Christiano Ronaldo ve Lionel Messi’yi satranç masasına oturtan kampanya çekimine, maison’un spor dünyası ve personalarıyla ilişkisi hız kesmeden devam ediyor.

Şimdilerde, Djokovic’i mağlup edip Wimbledon’la birlikte yeni Nadal unvanının hakkını veren Carlos Alcaraz, markanın erkek koleksiyonuyla arzı endam ediyor. Uzun zamandır markanın büyük bir hayranı olduğunu söyleyen Alcaraz, bu sefer marka için kamera karşısında olmayı kelimelerle tarif edemediğini dile getiriyor. Hal böyle olunca markanın yeni koleksiyonu, Parizyen dokular taşıyan bir sarayda, Alcaraz’ın kortlarda görmeye alışkın olduğumuz siluetinden farklı bir çizgi çiziyor.

Kampanya fotoğrafları Alcazar’ın halüsinatif tenis performansı eşliğinde fotoğraf sanatçısı Dan Jackson tarafından Karl Lagerfeld’in “evim” dediği Hotel de Maison malikanesinde çekildi. Koleksiyon 31 Ağustos itibarıyla satışta.