Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Aman Huzuru Modaya Yansıyor

12 Ağustos 2022
Aman Huzuru Modaya Yansıyor

1988 yılında Phuket’teki ilk “huzur kalesi” ile mahremiyetin adresi olan; adını Sanskritçe kökenli barış kelimesinden alan ve yaşam tarzının ayrılmaz bir parçası olan huzuru, inzivayı ve güzelliğin takdirini arayanlara yanıt veren, dünyanın en sezgisel ve öncü resort, otel ve rezidans markası Aman; 2021 yılında konukları için zamansız hazır giyim parçalarından oluşan The Essentials by Aman ile yakaladığı büyük başarısının ardından, on dokuz benzersiz tasarımın sunulduğu ilk deri koleksiyonu ile moda kulvarına geri döndü.

Otel zinciri; 15’i Unesco tarafından korunan alanların yakınında veya içinde yer alan 34 otel, tatil köyü ve rezidansıyla; kişiselleştirilmiş ve deneyimsel yolculukları odağına alırken yeni koleksiyonunu da bu incelikler üzerine inşa etti.

Çağdaş tasarımların çekici ve rafine siluetler ile şekillendiği koleksiyon; kartlıklar, cüzdanlar, pasaport kılıfları, el çantaları ve küçük deri aksesuarlardan oluşuyor.

El yapımı olan her bir ürün, otantik bir yapım süreci kullanılarak İtalya ve Fransa’da üretilirken zamansızlığı temsil eden parçalar Japon katlama tekniği olan origamiden ilham alıyor.

250 ile 4000 dolar arasındaki ürünlere sahip koleksiyona dünya çapındaki Aman butikleri ve destinasyonlarından ve markanın e-ticaret platformu shop.aman.com’dan ulaşmak mümkün.