Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Adından Mütevellit Tasarım

17 Mart 2021
Adından Mütevellit Tasarım

Pandemiden önceki dünya nasıldı? Sabah çalan alarmın sesiyle uyanmak, iş stresi, toplantıya yetişme telaşı, akşam trafiği derken koca bir haftanın stresinin üzerine hafta sonu için yapılan tatil planları, yoga inzivaları, masaj seansları… Sanki hepsi yüzyıl öncesinde kalmış gibi. Herkesin bu aralar diline pelesenk olan soru ise hayatın ne zaman normale döneceği. Bu sorunun cevabı maalesef hala net değil. Belki trafik stresi, iş yorgunluğu gibi dertlerin özlemini çekmiyoruz ama hepimiz “ah bir masaja gitsem” demiyor muyuz?

Adından Mütevellit Tasarım
Adından Mütevellit Tasarım

Bu sorunun çözümü bulundu; artık biz masaja gitmiyoruz, masaj eve geliyor. Bodyfriend Quantum bize adeta hayal ettiğimizin de ötesinde bir masaj deneyimi yaşatmak için tasarlanmış. Yapay zeka ses tanıma sistemiyle kişisel bilgileri hafızasına alarak ilerleyen masaj deneyimlerinde kişiye özel bası / bölge çözümleri sunan koltuk aynı zamanda Bang & Olufsen ses sistemi ve 10.1 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı ve ısıtma / soğutma sistemiyle zamanın ötesinde bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca koltuk stres seviyesini azaltmak için tasarlanmış binoral beyin masajına da sahip.

Adından Mütevellit Tasarım
Adından Mütevellit Tasarım

Bunca güzelliğin arasında ya elektrik kesintisi yaşarsam diye korkanlara hatırlatalım; Bodyfriend Quantum dünyadaki ilk kesintisiz güç kaynağına sahip koltuk!