Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Seyahat Etmeye Hazırlık Vakti

17 Mart 2021
Seyahat Etmeye Hazırlık Vakti

Pandemik krizin son bir yılı aşkın süredir hayatımızı kontrol altına almasıyla birlikte, deyim yerindeyse seyahat edebilme yetimizi kaybetmiş durumdayız. Şüphesiz seyahat etmeye dair her türlü şeyi özledik. Gideceğimiz şehri keşfetmek üzerine yaptığımız hazırlıklar, bavul hazırlamak, ufak seyahat kitleriyle günlük rutinlerimizi yeni şehirlere taşımak… 

Aynı nostalji hissiyatı iki ayrı uç noktayı da etkisi altına almış olacak ki, Melbourne menşeli Aesop ve sürdürülebilirlik alanında uzmanlaşmış, geri dönüştürülmüş kumaşlardan ürettiği yağmurluklarla adından da söz ettiren İngiliz tasarımcı Christopher Raeburn sürdürülebilir bir düzlemde bir araya gelerek, Aesop’un seyahat boyu ürünlerine yeni bir çatı oluşturuyor. 

Seyahat Etmeye Hazırlık Vakti
Seyahat Etmeye Hazırlık Vakti

Klasik bakım çantalarından farklı olarak, fermuarsız, pratik ve kolay kullanım sunan bu tasarım, tahmin edeceğiniz üzere sürdürülebilir materyallerden elde edildi. Aesop’la iş birliğinden çıkan sonuç, markanın ürün gamında yer alan seyahat boyu ürünlerin ideal boyutunda tasarlandı. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip seyahat kiti, Aesop’un demirbaşı haline gelen birkaç ürünü de beraberinde sunuyor. El dezenfektanına ek, nemlendirici ve serum, yeni sehayat kitinizle birlikte yeni rotanıza doğru yolculuğa çıkmak için heyecanla bekliyor. 

Seyahat Etmeye Hazırlık Vakti
Seyahat Etmeye Hazırlık Vakti